چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي:

‎حمایت های بانک شهر در توسعه شهرها الگوی همه ‎بنگاه های اقتصادی قرار گیرد

‎حمایت های بانک شهر در توسعه شهرها الگوی همه ‎بنگاه های اقتصادی قرار گیرد

تاپ خبر۲۴: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بانک شهر به منبع حمایتی شهرداری ها در توسعه شهرها بدل شده و اقدامات حمایتی آن می تواند به الگویی برای سایر بنگاه های اقتصادی تبدیل شود.

‎ به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، عبد الرضا مصری با تقدیر از عملکرد بانک شهر در پروژه های بزرگ فرهنگی همچون برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: متاسفانه فعالیت های فرهنگی شهرها در سایه مشکلات اقتصادی قرار می گیرند و از قدرت لازمه برخوردار نیستند، اما از زمان ورود بانک شهر به عنوان یک بنگاه اقتصادی به عرصه فرهنگ شاهد ایجاد تحولات زیربنایی در اجرای پروژه های فرهنگی هستیم.

‎وی با تاکید بر اینکه بانک شهر فرصت آشتی مردم با عرصه فرهنگ را فراهم کرده و رشد آمارهای بازدید از نمایشگاه اخیر کتاب ، خود موکد تاثیر عمیق این بانک در پیشبرد اهداف فرهنگی شهرهاست، تصریح کرد: جامعه امروز نیازمند اجرای پروژه های زیربنایی در عرصه های مختلف از جمله فرهنگی و شهری است، چرا که زندگی شهری با موضوع مهم فرهنگ گره خورده است.

‎مصری خاطر نشان کرد: از همین روست که شاهد هستیم بانک شهر با حمایت های عرصه فرهنگ توانسته بسیاری از این تنگناها را مرتفع سازد.

‎نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم، مشارکت بانک شهر در اجرای پروژه ها در حوزه حمل و نقل شهری به ویژه مترو را از دیگر دستاوردهای مهم این بانک در شهرها دانست و افزود: امروز بانک شهر به منبع حمایتی شهرداری ها در توسعه شهرها بدل شده و اقدامات حمایتی آن می تواند به الگویی برای سایر بنگاه های اقتصادی تبدیل شود تا در آینده شاهد رفع بسیاری از مشکلات شهرها باشیم

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در دوشنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱:۴۸ ب.ظ

دیدگاه