تاپ خبر۲۴ :مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر از آمادگی این بانک برای ارایه سرویس NFC در نمایشگاه های کتاب استانی خبر داد. به‎گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، میثم نمازی با اشاره به ارایه سرویس NFC برای نخستین بار توسط بانک شهر در نمایشگاه کتاب پایتخت،گفت:این سرویس در سی امین نمایشگاه کتاب تهران و […]

تاپ خبر۲۴ :مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر از آمادگی این بانک برای ارایه سرویس NFC در نمایشگاه های کتاب استانی خبر داد.

به‎گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، میثم نمازی با اشاره به ارایه سرویس NFC برای نخستین بار توسط بانک شهر در نمایشگاه کتاب پایتخت،گفت:این سرویس در سی امین نمایشگاه کتاب تهران و برای دارندگان بن کارت های مجازی بانک شهر راه اندازی شد.
‎وی با بیان اینکه این سرویس جدید توانست تا حدودی رضایتمندی بازدیدکنندگان را کسب کند، افزود:آماده هستیم تا در جهت ارایه هرچه به روزتر خدمات به هموطنان سراسر کشور، سرویس NFC را در نمایشگاه های کتاب استانی ارایه دهیم.
‎نمازی با اشاره به عملکرد NFC ادامه داد: این سرویس، روش پرداخت همراه است که به جای کارت فیزیکی از طریق موبایل صورت می‌گیرد ؛ متقاضیان دارای گوشی‌های اندروید می توانند به جای دریافت بن کارت فیزیکی از طریق موبایل خود اقدام به خرید کتاب ‌کنند.
‎مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر در ادامه با تاکید براینکه جدیدترین و کامل ترین خدمات بانکی در نمایشگاه های کتاب استانی سالجاری ارایه خواهد شد، خاطرنشان کرد: توجه به مسئولیت های اجتماعی و بخصوص حمایت از ترویج فرهنگ کتاب خوانی در اولویت برنامه های بانک شهر قرار دارد