سه شنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۹

جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ آغاز شد

۴۰ میلیون تخفیف گرمابخش روزهای سرد

۴۰ میلیون تخفیف گرمابخش روزهای سرد

تاپ خبر۲۴ :رسم خانه‌تکانی و خرید وسایل نو منزل برای ایرانیان یک سنت دوست‌‌ داشتنی است و بعضی‌ها معتقدند خرید یک وسیله نو، هرچقدر هم کوچک و ارزان، خوش‌یُمن است. بعضی‌‌ها هم خرید وسایل منزل را به زمستان و نزدیک نوروز موکول می‌کنند.

اگر شما جزء آن دسته هستید که این خرید را به زمستان موکول کرده‌اید، این خرید خوش‌یُمن، همراه با خوش‌شانسی هم است، چرا که در جشنواره زمستانی لوازم خانگی سامسونگ تا سقف ۴۰ میلیون ریال تخفیف بگیرید.
در این جشنواره که از ۱۶ دی ماه شروع شده است، خریداران کالاهای منتخب تا سقف ۴۰ میلیون ریال تخفیف نقدی در لحظه خرید دریافت خواهند کرد. خوب است بدانید که جشنواره زمستانه امسال، شامل یخچال‌های ساید‌بای‌ساید، یخچال بالا فریزر، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرفشویی و مایکروفرهای سامسونگ می‌شود. به این ترتیب که خریداران یخچال‌ ساید بای ساید از ۳ تا ۴۰ میلیون ریال تخفیف، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرفشویی و یخچال‌ فریزر ۲ میلیون ریال و خریداران مایکروفر یک میلیون ریال تخفیف دریافت می‌کنند.
شاید برایتان جالب باشدبدانید محصولاتی که در جشنواره زمستانی سامسونگ، مشمول تخفیف شده‌اند، از جمله برترین‌های گروه خود هستند.
یخچال سایدبای‌ساید«هرمس» با ۳۴ فوت گنجایش، عنوان جادارترینیخچال دنیا را به خود اختصاص داده است و مانند یک سرآشپز حرفه‌ایبا داشتن دو کمپرسور از مواد غذایی خام و پخته شدهنگهداری می‌کند. اینیخچال با دارا بودن ویژگی‌های منحصربه‌فردی چون سیستم خنک‌کنندگی سه گانه، سیستم سرمایش فلزی، قابلیت تبدیل یخچال به فریزر و محفظه استیل جهت انتقال مستقیم به فر،یک سرآشپز همه فن حریف در آشپزخانه شما خواهد بود.
همچنینیخچال فریزرساید بای ساید «رومانو» که به تازگی وارد بازار شده است نیز در این جشنواره حضور دارد. «رومانو» می‌تواند مواد غذایی را در دمایی بسیار دقیق، بدون تداخل بوها و تغییر بافت آنها نگهداری کند. درِ شوکیس (Showcase)، سیستم خنک‌کننده سه‌گانه(Triple Cooling) و امکان تبدیل یخچال به فریزر Felxzoneاز دیگر ویژگی‌های این دستیار حرفه‌ای آشپزخانه هستند.
یکی دیگر از محصولات جشنواره زمستانی سامسونگ، ماشین لباسشویی مدل H147 از سری Add Wash است. یک ماشین لباسشویی با «دو درب» که امکان اضافه کردن البسه و نرم‌کننده را حتی در هنگام شستشو فراهم می‌آورد . این لباسشویی با ۱۲ کیلوگرم گنجایش، دیگ الماسه و مصرف انرژیA+++ بدون صدا و لرزش، می‌تواند آرامش و راحتی را برای شما به ارمغان بیاورد.
ماشین ظرفشوییD162 که در جشنواره زمستانی سامسونگ نامش دیده می‌شود، با فناوری انحصاریWaterWall™ که انقلابی در شیوه عملکرد ماشین‌های ظرف‌شویی به شمار می‌رود، موفق به کسب نمرات بالا برای کاهش مصرف آب و انرژی و همچنین بهره‌وری و عملکرد شست‌وشو شده است‌. ماشین ظرف‌شوییD162 سامسونگ با فراهم آوردن امکان شستشوی خطی و عملکرد Zone Booster جای نگرانی از وجود گوشه های تمیز نشده را کاملا از بین می‌برد.
و سرانجام، مایکروفر های خانواده سامی سامسونگکه با دارا بودن فناوریHot Blastضمن کاهش چشم‌گیر زمان پخت غذا، با دمیدن یکنواخت جریان هوای گرم به همه قسمت‌های ماده غذایی، آنرا کاملا مغز پخت، و در عین حال آبدار و برشته می کند. از سوی دیگر، ویژگی اسلیم فرای در این مدل، سبب می شود کمترین میزان روغن برای طبخ غذا، مورد نیاز باشد.
جشنواره فروش زمستانه لوازم خانگی سامسونگ از ۱۶ دی ماه شروع شده است و تنها برای مدت محدودی ادامه خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر از مدل‌ها و نوع محصولات حاضر در جشنواره می‌توانید به سایت www.samservice.com مراجعه کنید.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹ ب.ظ

دیدگاه