تاپ خبر24: به دستور رئیس گروه مالی گردشگری و در قالب دومین مرحله از پویش "سفره مهربانی" ماه مبارک رمضان امسال 5000 بن‌کارت نقدی برای جمعی از مومنان روزه دار مناطق مختلف کشور اختصاص یافت.به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، بن کارت های مذکور شامل 5000 بن کارت نقدی 5 میلیون ریالی است که بین روزه داران مناطق محروم کشور توزیع خواهد شد.

در مرحله نخست این پویش ۵ هزار بسته مواد غذایی و خوراکی برای اطعام روزه داران تعلق گرفت که اکنون در حال توزیع بین نیازمندان مناطق مختلف تهران و شهرستانها است.

گروه مالی گردشگری به مناسبت ماه مبارک رمضان امسال با هدف اطعام جمعی از هموطنان روزه دار و مومن مناطق کمتر برخوردار تهران و شهرستانها، در مجموع ۱۰ هزار بسته شامل ۵ هزار بسته سبد مواد غذایی و ۵ هزار بن‌کارت نقدی کمک معیشتی تامین کرده است.

این سومین سال متوالی است که گروه مالی گردشگری در راستای مسئولیت های اجتماعی و با همکاری بانک گردشگری، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه، پویش “سفره مهربانی” را تشکیل و بسته‌های مواد غذایی و همچنین بن کارت های نقدی کمک معیشتی را بین روزه داران تامین و توزیع می کند. بسته‌های مواد غذایی شامل ۱۲ قلم انواع مواد غذایی و خوراکی از جمله برنج، روغن، حبوبات، ماکارونی، خرما، چای و شکر است که ارزش هر کدام از بسته‌ها ۱۳ میلیون ریال و در مجموع ۶۵ میلیارد ریال است که از طریق بنیاد نیکوکاری یاس در ایام شب های قدر در ۲۶ نقطه شهر تهران و ۳۱ نقطه از شهرستانها در حال توزیع است.

همچنین بن کارت های نقدی که شامل ۵ هزار کارت ۵ میلیون ریالی است، بتدریج تا پایان ماه مبارک رمضان در مناطق مختلف به ویژه نقاط کمتر برخوردار کشور توزیع خواهد شد.

این گزارش حاکیست: پیش از این نیز گروه مالی گردشگری ده ها هزار بسته معیشتی را در راستای کمک های مومنانه بین اقشار آسیب دیده از کرونا و همچنین نیازمندان مناطق مختلف کشور از طریق بنیاد یاس توزیع کرده است. بنیاد نیکوکاری یاس وابسته به گروه مالی گردشگری از سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است.