تاپ خبر۲۴: Xperia Z3 همراهی مطمئن و کارآمد در سفری پرهیجان به قلب کویر برای یک سفر پرهیجان و نفس‌گیر برای رانندگی آفرود در قلب کویر آماده هستید؟ رانندگی آفرود سراسر هیجانه و از عهدهٔ هر کسی و با هر ابزار و وسایلی ساخته نیست. برای داشتن یک تجربهٔ «خوب» رانندگی آفرود، به راننده‌ای قابل […]

تاپ خبر۲۴: Xperia Z3 همراهی مطمئن و کارآمد در سفری پرهیجان به قلب کویر
برای یک سفر پرهیجان و نفس‌گیر برای رانندگی آفرود در قلب کویر آماده هستید؟
رانندگی آفرود سراسر هیجانه و از عهدهٔ هر کسی و با هر ابزار و وسایلی ساخته نیست. برای داشتن یک تجربهٔ «خوب» رانندگی آفرود، به راننده‌ای قابل و کاربلد؛ لباس و کفش مناسب و راحت؛ خودرویی ویژه، ایمن و مطمئن؛ محلی مناسب برای رانندگی؛ شناخت درست از مسیر؛ همراه داشتن آذوقهٔ کافی و یک تیم پرانگیزه نیاز هست. شاید این برای خیلی از دوستداران این رشته «کافی» باشه ولی برای تیم پرانرژی و ماجراجوی ما نیست.
اون‌ها بعد از فراهم کردن همهٔ مقدماتی که بهشون اشاره کردیم برای اینکه این تجربه رو به «بهترین» تجربهٔ رانندگی آفرود اون هم به سبک ایرانی تبدیل کنند، برنامهٔ ویژه‌ای تدارک دیدند و در این بین Xperia Z3 نقش کلیدی رو ایفا می‌کنه.
با ما همراه بشید و از نزدیک ببینید که Xperia Z3 Dual با قابلیت‌های خارق‌العاده و بی‌رقیبش مثل دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی با قابلیت فیلم‌برداری ۴K و لرزش‌گیر SteadyShotTM، نفوذناپذیر بودن در برابر آب و گرد و غبار، صفحه‌نمایش بزرگ و روشن با قابلیت مشاهدهٔ واضح در هر شرایط روشنایی محیط، ماندگاری طولانی باتری برای ۲ روز بدون نیاز به شارژمجدد، پردازشگر فوق سریع برای انجام هم‌زمان چند‌کار، پشتیبانی از دو سیم‌کارت به‌صورت هم‌زمان، قابلیت مسیریابی، همراه با لوازم جانبی SmartWear و چیزهایی حتی بیشتر از این‌ها، چطور در تحقق و به تصویر کشیدن این سفر پرهیجان به قلب کویر مرنجاب ایران با زیبایی‌های شگفت‌انگیزش و تبدیل این سفر به «بهترین» تجربهٔ رانندگی آفرود، به تیم ما کمک می‌کنه. از امروز می‌تونید کلیپ‌های ویدیویی این سفر رو در وب‌سایت آپارات (www.aparat.com) تماشا کنید تا هم از نزدیک در هیجان این سفر ماجراجویانه به قلب کویر زیبای مرنجاب همراه بشید و ازش لذت ببرید و هم فرصت شرکت در مسابقه‌‌ای رو که به همین منظور تدارک دیده شده، به دست بیارید و برندهٔ جوایز ارزنده‌ای باشید.