تاپ خبر۲۴ :جدیدترین پرچم دار ال جی به نامV30+ قراراست درهفته آخر بهمن ماه سالجاری باضمانت مدیاپردازش واردبازارایران شود. قیمت این محصول هنوزبه صورت قطعی مشخص نشده است ولی قیمتی حدودی آن چهار میلیون تومان خواهد بود. این گوشی از نمایشگر ۶ اینچی با کیفیت QHD بهره می برد و تفاوت آن با ال جی […]

تاپ خبر۲۴ :جدیدترین پرچم دار ال جی به نامV30+ قراراست درهفته آخر بهمن ماه سالجاری باضمانت مدیاپردازش واردبازارایران شود. قیمت این محصول هنوزبه صورت قطعی مشخص نشده است ولی قیمتی حدودی آن چهار میلیون تومان خواهد بود.

این گوشی از نمایشگر ۶ اینچی با کیفیت QHD بهره می برد و تفاوت آن با ال جی V30 در چند مورد مهم از جمله داشتن حافظه ۱۲۸ گیگابایتی می باشد. از دیگر تفاوت ها نیز می توان به بهبودسخت‌افزاروشارژوایرلس اشاره کرد.
چیپست اسنپ دراگون ۸۳۵،۴ گیگابایت رم، دوربین دوگانه بالنزهای ۱۶ و ۱۳ مگاپیکسلی (باگشودگیدریچهدیافراگمf/1.6) ،مقاومت دربرابرنفوذآب باگواهیIP68وباتری ۳۳۰۰ میلی‌آمپر، پشتیبانی از تکنولوژی DAC و تکنولوژی عینک های واقعیت مجازیاز ویژگی های مهم این مدل است.
طبق اعلام روابط عمومی مدیا پردازش لازم به ذکراست که فروش این محصول در بازارهای معتبر موبایل آغازخواهدشد. همچنین رنگهای موجوداین گوشی جدیدسه رنگ آبی ومشکی و نقره ای (Aurora Black, Cloud Silver, Moroccan Blue)خواهدبود. این محصول با ضمانت ۲ ساله مدیا پردازش در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.