تاپ خبر۲۴: گواهی نامه عضویت رسمی بانک گردشگری ایران در سازمان جهانی جهانگردی توسط معاون UNWTO (سازمان جهانی گردشگری) به علی اصغر سفری مدیرعامل این بانک اعطا شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری؛ در نخستین کنفرانس بین المللی برند گردشگری در ایران که در شهر اصفهان در حال برگزاری […]

تاپ خبر۲۴: گواهی نامه عضویت رسمی بانک گردشگری ایران در سازمان جهانی جهانگردی توسط معاون UNWTO (سازمان جهانی گردشگری) به علی اصغر سفری مدیرعامل این بانک اعطا شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری؛ در نخستین کنفرانس بین المللی برند گردشگری در ایران که در شهر اصفهان در حال برگزاری است، بانک گردشگری ایران و شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری به عضویت UNWTO درآمدند.
درخواست عضویت این بانک در بهار سال ۲۰۱۴ مورد موافقت اولیه سازمان جهانی گردشگری قرار گرفته بود و در مجمع عمومی سال ۲۰۱۵ که در مدلین کلمبیا برگزار شد، عضویت رسمی این بانک مورد بررسی قرار گرفته بود.
در گواهی نامه اعطایی سازمان جهانی گردشگری به بانک گردشگری ایران که به امضای طالب الرفاعی رییس این سازمان رسیده آمده است: این سازمان با عضویت دائم بانک گردشگری موافقت نموده است و بانک گردشگری اولین بانک ایرانی است که به عضویت سازمان جهانی، جهانگردی درامده است.
گفتنی است در این کنفرانس مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث ، رسول زرگرپور استاندار اصفهان ، مهدی جمالی‌نژاد شهردار اصفهان، پروفسور جعفر جعفری،‌ دبیر کمیته‌ی علمی کنفرانس این کنفرانس و همچنین مهمانانی از ۱۲ کشور و مقامات عالی سازمان جهانی گردشگری حضور دارند