تاپ خبر۲۴: همایش روسای ادارات رفاه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با حمایت بانک ملت در بندر انزلی برگزار شد. به گزارش  تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این همایش که با حضور بیش از ۲۷۰ نفر از روسای ادارات رفاه دانشگاه های پیام نور، آزاد و دولتی برپا […]

تاپ خبر۲۴: همایش روسای ادارات رفاه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با حمایت بانک ملت در بندر انزلی برگزار شد.

به گزارش  تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این همایش که با حضور بیش از ۲۷۰ نفر از روسای ادارات رفاه دانشگاه های پیام نور، آزاد و دولتی برپا شد، هادی سپانلو رییس اداره کل سازمان و بهبود روش های بانک ملت، به معرفی زیرساخت های این بانک، محصولات و سایر خدمات قابل ارائه پرداخت.

همچنین، بانک ملت با دایرکردن باجه ای آنلاین در محل برگزاری همایش در هتل سفیدکنار، نسبت به صدور آنی کارت، فعال سازی خدمات غیرحضوری و افتتاح حساب برای حاضران اقدام کرد.

در عین حال ذوالفقار یزدان مهر، رییس صندوق رفاه دانشجویان با حضور در محل باجه آنلاین بانک ملت، از نزدیک و به صورت عملی، با انواع خدمات بانکداری اینترنتی آشنا شد.

وی با ابراز خرسندی از تعامل با بانک ملت از خدمات این بانک اظهار رضایت کرد و گفت: بانک ملت دارای زیرساخت های قوی الکترونیک است که می تواند به صندوق های رفاه دانشجویی در انجام امور محوله کمک شایانی کند.

با توجه به انجام مذاکرات در سطح عالی بین مدیرعامل بانک ملت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، پیش بینی می شود که سطح تعاملات بین این بانک و صندوق های رفاه دانشجویی در آینده ای نزدیک افزایش یابد.