تاپ خبر۲۴: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، حمایت بانک شهر از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را اقدامی شجاعانه دانست و گفت: عاملیت نمایشگاه کتاب تهران، یک سرمایه گذاری نوین است و ورود بانک شهر در این زمینه تحسین برانگیز است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محمد […]

تاپ خبر۲۴: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، حمایت بانک شهر از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را اقدامی شجاعانه دانست و گفت: عاملیت نمایشگاه کتاب تهران، یک سرمایه گذاری نوین است و ورود بانک شهر در این زمینه تحسین برانگیز است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محمد دامادی با تاکید بر این‌که ورود این بانک به حمایت از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب اقدامی تحسین برانگیز است، گفت: حمایت بانک شهر به عنوان یک بنگاه اقتصادی از چنین رویداد فرهنگی بزرگی جای قدردانی دارد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که حمایت و ترویج از فرهنگ کتاب و کتاب خوانی اقدام پسندیده ای است که تا کنون از سوی سایر بانک‌ها دیده نشده است، تصریح کرد: امروز ضروری است که همه بنگاه‌های اقتصادی در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی ورود جدی و تاثیرگذار داشته باشند.
نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس دهم خاطر نشان کرد: بانک شهر به اندازه توان خود تلاش کرده در عرصه های فرهنگی و اجتماعی ورود کند و همین موضوع سبب شده که در مجموع، معدل بانک شهر در زمینه برگزاری نمایشگاه کتاب و سایر فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی بسیار خوب باشد.
به گفته این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، این اقدام بانک شهر، حاکی از شجاعت مدیران و مجموعه این بانک، در زمینه سرمایه گذاری های نوین است که جای تحسین دارد.