تاپ خبر۲۴: در نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از محمدمهدی بحرالعلوم مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک مسکن به عنوان فعال ترین کارگزار در داشتن بالاترین تعداد مشتریان و بیشترین دفعات معاملات و از محمدرضا امینی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن با توجه به احراز بالاترین امتیاز در شاخص اطلاع رسانی و […]

تاپ خبر۲۴: در نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از محمدمهدی بحرالعلوم مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک مسکن به عنوان فعال ترین کارگزار در داشتن بالاترین تعداد مشتریان و بیشترین دفعات معاملات و از محمدرضا امینی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن با توجه به احراز بالاترین امتیاز در شاخص اطلاع رسانی و قابل اتکا بودن ناشران بورسی در سال ۱۳۹۴ به عنوان شفاف ترین ناشر بورسی تقدیر شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک مسکن ، در نشستی که در حاشیه این نمایشگاه برگزار شد، از فعال ترین نهادهای مالی و برترین های آزمون گواهینامه های حرفه ای تجلیل و از برند گواهی نامه های حرفه ای بازار سرمایه ایران رونمایی شد.
بر اساس این گزارش، محمدمهدی بحرالعلوم مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک مسکن در این خصوص گفت: در این نشست عملکرد کارگزاری ها از نظر حجم معاملات و گردش معاملاتی مورد بررسی قرار گرفته است و از کارگزاران برتر در زمینه حجم معاملات تجلیل شده است.
وی افزود: در صنعت کارگزاری، شرکت کارگزاری بانک مسکن، عنوان برترین را به خود اختصاص داد.
بحرالعلوم با اشاره به تحولات کارگزاری طی سال گذشته بیان کرد: با افزودن خطوط جدید کسب و کار از جمله تامین مالی شرکتی و مدیریت صندوق های سرمایه گذاری به سوی تکمیل زنجیره خدمات مالی در بازار سرمایه حرکت کرده است.
مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک مسکن اظهار کرد: تامین مالی شرکت های بورسی بزرگ از جمله شرکت فولاد مبارکه، مدیریت صندوق سرمایه گذاری ره آورد آباد مسکن با منابع مالی بیش از ۹۰ هزار میلیارد ریال و همچنین تلاش در راستای بهبود خدمات مربوط به اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن از اقدامات کارگزاری در این خصوص بوده است.
گفتنی است شرکت کارگزاری بانک با سرمایه ثبتی۱۰۰ میلیارد ریال و با ۸ شعبه در حال فعالیت بوده و گروه مالی بانک مسکن متشکل از ۱۱ شرکت اصلی است که در زمینه بازار سرمایه، مسکن و شهرسازی، خدمات تخصصی و تفکیک شده ارایه می کند.