تاپ خبر۲۴:بانک شهر به دلیل پیاده‌سازی الگوهای مدیریت مدبرانه و نوآورانه در حوزه بانکداری، در نمایشگاه بین‌المللی فرانسه (Europe France Inventeurs)، موفق به کسب نشان شوالیه (عالی‌ترین نشان این نمایشگاه) شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، پس از کسب نشان عالی مدیریت نوآورانه و مدبرانه اروپا […]

تاپ خبر۲۴:بانک شهر به دلیل پیاده‌سازی الگوهای مدیریت مدبرانه و نوآورانه در حوزه بانکداری، در نمایشگاه بین‌المللی فرانسه (Europe France Inventeurs)، موفق به کسب نشان شوالیه (عالی‌ترین نشان این نمایشگاه) شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، پس از کسب نشان عالی مدیریت نوآورانه و مدبرانه اروپا در صنعت بانکداری از سوی دکتر حسین محمدپورزرندی، مدیرعامل این بانک و دریافت نشان عالی مدیریت و خلاقیت(آفیسر) نمایشگاه ۲۰۱۴‌Innova در شهر بروکسل کشور بلژیک، بانک شهر در نمایشگاه Europe France Inventeurs در کشور فرانسه نیز موفق به کسب افتخاری دیگر شد.
بر این اساس، پس از کسب نشان عالی مدیریت نوآورانه و مدبرانه اروپا در صنعت بانکداری در شهر بروکسل در سال۲۰۱۴، طرح‌های بانکداری الکترونیک همچون پیشخوان‌های شهرنت، به عنوان یکی از طرح‌های برگزیده به نمایشگاه Europe France Inventeurs در کشور فرانسه دعوت شد که مورد استقبال مسئولان این کشور قرار گرفت.
در این نمایشگاه، طرح بانک شهر حائز کسب عالی‌ترین نشان از کشور فرانسه(شوالیه) شد که توسط وزارت امور خارجه فرانسه مورد تایید قرار گرفت که همین موضوع در شرایط تحریم‌ها، نشان‌دهنده اهمیت این جایزه نسبت به سایر جوایز است.
لازم به ذکر است ، این جایزه برای نخستین بار مورد تایید وزارت امور خارجه فرانسه و تایید سفارت جمهوری اسلامی ایران ، به صورت کتبی رسیده است .