تاپ خبر۲۴: ششمین جشنواره خدمت رسانی و پاسخگویی روز یکشنبه دوم اسفند در مجموعه فرهنگی شهید بهشتی برگزار و بانک کشاورزی به عنوان دستگاه برتر در حوزه اصلاح الگوی خدمت انتخاب شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این جشنواره که با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد نایب […]

تاپ خبر۲۴: ششمین جشنواره خدمت رسانی و پاسخگویی روز یکشنبه دوم اسفند در مجموعه فرهنگی شهید بهشتی برگزار و بانک کشاورزی به عنوان دستگاه برتر در حوزه اصلاح الگوی خدمت انتخاب شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این جشنواره که با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ، دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات کشور و جمعی از نمایندگان سازمان ها و دستگاه های دولتی برگزار شده بود، بانک کشاورزی به عنوان دستگاه برتر در پاسخگویی به مراجعان اداری و اصلاح الگوی خدمت انتخاب شد و با اهدای تندیس و لوح سپاس، مورد قدردانی قرار گرفت.

شایان ذکر است بانک کشاورزی ضمن حضور و مشارکت در برگزاری این جشنواره، خدمات و عملکرد خود را در قالب غرفه نمابشگاهی توسط کارشناسان پاسخگو ارائه کرد .