تاپ خبر۲۴: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دستگاه‌های خودبانک بانک شهر، از هزینه شهروندان کاسته و بر میزان خلق فرصت‌ها می‌افزاید. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، سید‌ناصر موسوی‌لارگانی با اشاره به مزیت‌های سیستم خودبانک که از سوی بانک شهر راه‌اندازی شده است، گفت: بانک شهر از این […]

تاپ خبر۲۴: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دستگاه‌های خودبانک بانک شهر، از هزینه شهروندان کاسته و بر میزان خلق فرصت‌ها می‌افزاید.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، سید‌ناصر موسوی‌لارگانی با اشاره به مزیت‌های سیستم خودبانک که از سوی بانک شهر راه‌اندازی شده است، گفت: بانک شهر از این طریق حجم وسیعی از خدماتش را به صورت الکترونیک ارایه می‌کند که باید از آن قدردانی شود.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس افزود: در سیستم خودبانک(VTM)، دیگر مشکلات و مسائل درون شعبه مانند صرف زمان و هزینه برای مراجعه به یک شعبه به خصوص، نوبت گرفتن و … وجود ندارد.
وی ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه روزی تمام امور به صورت الکترونیکی انجام شود، گفت: به طور قطع سیستم خودبانک در کاهش هزینه به کارگیری نیروی انسانی و ایجاد ساختمان‌های وسیع و گسترده موثر است.
موسوی‌لارگانی افزود: با گسترش خدمات الکترونیکی بانک‌ها، میزان رفت و آمد مردم و ترافیک شهر کاهش می‌یابد و در وقت شهروندان که ارزش بالایی نیز دارد صرفه‌جویی می‌شود.