تاپ خبر۲۴: ایسوس این بار از کامپیوتر های فوق کوچک خود با پردازنده های نسل جدید AMD Ryzen ™ ۴۰۰۰ به همراه تراشه گرافیکی Radeon ™ Vega 7 رو نمایی کرد. نام این محصول جدید Mini PC PN50 است. Mini PC PN50 با پشتیبانی از تفکیک پذیری ۸K و نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز حداکثر […]

تاپ خبر۲۴: ایسوس این بار از کامپیوتر های فوق کوچک خود با پردازنده های نسل جدید AMD Ryzen ™ ۴۰۰۰ به همراه تراشه گرافیکی Radeon ™ Vega 7 رو نمایی کرد. نام این محصول جدید Mini PC PN50 است.

Mini PC PN50 با پشتیبانی از تفکیک پذیری ۸K و نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز حداکثر از چهار نمایشگر به صورت کامل پشتیبانی می کند.

PN50 ایسوس، تعریفی جدید از یک Mini PC

این کامپیوتر کوچک با بهره مندی از پردازنده های قدرتمند سری موبایل AMD Ryzen 4000، تا ۱۴ درصد عملکرد بهتری را نسبت به کامپیوترهای کوچک با پردازنده های هم سطح از خود نشان می دهد. ناگفته نماند که این افزایش برتری در هنگام عملیات چند وظیفه ای یا Multitasking به بیش از ۳۵درصد عملکرد بهتری نسبت به پردازنده های مشابه به نمایش می گذارد. در کنار این عملکرد در قسمت پردازنده، حافظه های پرسرعت DDR4 با فرکانس ۳۲۰۰ مگاهرتز در برابر حافظه های رایج در مینی سیستم ها که معمولاً با فرکانس ۲۴۰۰ مگاهرتز در حال استفاده هستند، ۱٫۳ برابر سریعتر کار می کند.

پشتیبانی از رزولوشن خیره کننده ۸K و پشتیبانی از چهار نمایشگر ۴K

به لطف تراشه قدرتمند گرافیکی AMD Radeon™ Vega 7، Mini PC PN50 ایسوس عملکردی ۱۵۰ درصد بهتر نسبت به مینی سیستم های رایج در پخش محتوا از خود نشان می دهد. خروجی تصویر با تفکیک پذیری ۸K با نرخ تازه سازی ۶۰ هرتز و همچنین چینش چهارتایی از نمایشگرهای ۴K از طریق HDMI، DisplayPort و دو USB-C بدون هیچ محدودیتی محتوایی خیره کننده و واقع گرایانه در اختیار کاربر قرار می دهد.

ارتباط پرسرعت و به روز

Mini PC PN50 ایسوس بازه وسیعی از ورودی/خروجی های مختلف را در خود موجود دارد. در قسمت جلوی آن USB 3.2 Gen 2 Type-C با پشتیبانی از Battery Charging 1.2 و DisplayPort 1.4 قرار دارد. در قسمت پشت آن نیز USB 3.2 Gen 2 Type-C با پشتیبانی از DisplayPort 1.4 و یک پورت قابل تغییر به منظور پشتیبانی از دستگاه های قدیمی وجود دارد. همچنین شبکه WiFi 6 (802.11ax) به عنوان رابط شبکه در این محصول به کار گرفته شده است.

در PN50 ایسوس پورت قابل پیکربندی امکان افزودن یکی از رابط های COM، D-SUB یا VGA، شبکه LAN و DisplayPort 1.4 را در اختیار مدیران سیستم قرار می دهد.

ابعاد کوچک و ارتقاء پذیری کامل با ظاهری لوکس

ظاهر کوچک و شیک Mini PC PN50 در ابعاد ۱۱۵x115x49 میلیمتر با حجم ۰٫۶۲ لیتر طراحی شده است تا به سادگی در هر سناریویی قابل استفاده باشد و به لطف رابط VESA در هر جایی قابل نصب است. طراحی کشویی کیس آن به سادگی امکان تغییر در درایو M.2، هارد دیسک یا SSD و رم ها را با باز کردن پیچ های آن برای مدیر سیستم مهیا کرده است.

PN50 ایسوس با راندمان بالا و مصرف بسیار پایین عرضه شده است تا هزینه های ناشی از مصرف انرژی را در سازمان هایی که نیاز به تعداد زیادی از کامپیوتر دارند بهبود ببخشد. این محصول در حالت بیکاری تنها ۱۰ وات از انرژی را مصرف می کند و صدای فن آن نیز در حالت بیکاری ۲۱٫۹ دسیبل است.