تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان پیشگام در طراحی و تولید محصولات کامپیوتری، کاملترین تنوع در تولید مینی سیستم ها را به خود اختصاص داده است. همانطور که می دانید خانواده Vivo از لحاظ ابعاد و قدرت پردازشی، طیف وسیعی از محصولات را برای متنوع ترین سلیقه ها، طراحی و تولید کرده است. در ادامه […]

تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان پیشگام در طراحی و تولید محصولات کامپیوتری، کاملترین تنوع در تولید مینی سیستم ها را به خود اختصاص داده است.

همانطور که می دانید خانواده Vivo از لحاظ ابعاد و قدرت پردازشی، طیف وسیعی از محصولات را برای متنوع ترین سلیقه ها، طراحی و تولید کرده است. در ادامه به اختصار نگاهی به این سری از محصولات خواهیم داشت:

ایسوس چهار سری متفاوت از خانواده مینی سیستم را با نامگذاری VivoPC، VivoMini، Stick PC و کنسول مخصوص بازی GR8 و GR6 دسته بندی کرده است. ویژگی اصلی تمامی مدل ها، بالاترین کارایی، بهترین راهکارهای ارتباطی، کمترین میزان نویز و حرارت اضافی، در ابعاد بسیار کوچک است.

VivoPC و VivoMini برای کاربردهای تجاری-خانگی بهینه شده اند. سخت افزار قدرتمند با پشتیبانی از آخرین مدل پردازنده های سری Core i اینتل و با جدیدترین متد های ذخیره سازی پر سرعت و راهکار های مختلف ارتباطی نظیر پشتیبانی همه جانبه از شبکه وایرلس ۸۰۲٫۱۱ac و بلوتوث، در ابعادی بسیار کوچک مهیا شده است. VivoPC با ابعاد ۱۹۰*۱۹۰* ۵۶ میلیمیتر و VivoMini با ابعاد ۱۳۱*۱۳۱*۴۲ میلیمتر می توانند به سادگی با براکت Vesa mount پشت نمایشگر نصب شود.

جالب است بدانید که مصرف VivoPC معادل ۳ تلفن هوشمند است ولی توان پردازشی آن از یک دسکتاپ معمولی بالاتر است. همچنین در گروه Vivo، ایسوس یک PC کامل در ابعاد بسیار کوچک با نام Vivo Stick عرضه کرده است که با پردازنده چهار هسته ای Intel Atom قادر است در ابعاد بند انگشتی خود به راحتی مصارف روزمره را پوشش دهد. راهکارهای مختلف ارتباطی مانند پشتیبانی از شبکه بی سیم و مصرف بسیار پایین آن، VivoStick را به کالایی با کاربرد فراوان و ابعاد بسیار کوچک تبدیل کرده است.

برای رده گیمینگ هم، ایسوس دو محصول با نام GR8 و مدل رده پایین تر آن GR6 را طراحی و تولید نموده است. قطعات مخصوص بازی قدرتمند، ویژگی های نرم افزار سری ROG، سازگاری کامل با Steam، در ابعاد ۲٫۵ لیتری با طراحی بسیار شکیل، گیمرها را نیز وسوسه می کند.