تاپ خبر۲۴: بانک کارگشایی به منظور تامین نیازهای خرد مردم، بیش از ۳۰۲ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و جعاله طی سال گذشته پرداخت کرده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران به منظور تحقق مسئولیت اجتماعی خود اقدام پرداخت وام قرض الحسنه […]

تاپ خبر۲۴: بانک کارگشایی به منظور تامین نیازهای خرد مردم، بیش از ۳۰۲ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و جعاله طی سال گذشته پرداخت کرده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران به منظور تحقق مسئولیت اجتماعی خود اقدام پرداخت وام قرض الحسنه و تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری می کند که علاوه بر آن خدمات دیگری از قبیل نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان به ویژه تولیدکنندگان طلا، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک، حراج سکه با دستور بانک مرکزی به منظور تنظیم بازار و … نیز به مشتریان ارایه می شود.

تسهیلات قرض الحسنه بانک کارگشایی در ازای ترهین ۵۰ گرم طلا در قالب یک فقره سند ۲۰ میلیون ریالی در هر قرارداد و تسهیلات جعاله در ازای ترهین۱۰۰ گرم طلا تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال است.

این بانک در یک سال گذشته بالغ بر ۲۳۸ هزار و ۹۴۵ فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش سه هزار و ۹۱۲ میلیارد ریال جهت نیازهای ضروری متقاضیان اعطا کرده است.

همچنین تعداد ۶۳ هزار و ۹۲۷ فقره تسهیلات جعاله به ارزش هفت هزار و ۴۲۷ میلیارد ریال پرداخت شده است.

مدت زمان بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه و جعاله کارگشایی در یک قسط و حداکثر تا یک سال خواهد بود.

شعبه مرکزی بانک کارگشایی در میدان محمدیه تهران قرار دارد.

برای اطلاع از آدرس شعب این بانک می توانید به سایت بانک ملی ایران و بخش خدمات بانکی و بانک کارگشایی مراجعه کنید.