تاپ خبر۲۴:با هدف تسریع در انجام آسان فعالیت های بانکی، کارپوشه مشتریان حقوقی در سامانه اینترنت بانک سینا به متقاضیان ارائه می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، با استفاده از سرویس کارپوشه در اینترنت بانک سینا، امکان انتقال وجه داخلی (عادی، دسته ای، مستمر) و بین بانکی (پایا […]

تاپ خبر۲۴:با هدف تسریع در انجام آسان فعالیت های بانکی، کارپوشه مشتریان حقوقی در سامانه اینترنت بانک سینا به متقاضیان ارائه می شود.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، با استفاده از سرویس کارپوشه در اینترنت بانک سینا، امکان انتقال وجه داخلی (عادی، دسته ای، مستمر) و بین بانکی (پایا و ساتنا) که پیشتر برای صاحبان حساب های حقیقی میسر بود برای دارندگان حساب مشترک در بانک سینا وهمچنین مشتریان حقوقی این بانک فراهم شده است.
بر اساس این گزارش، با فعال سازی کارپوشه حقوقی در اینترنت بانک سینا، علاوه بر انتقال وجه های داخلی و بین بانکی از سپرده های حقوقی یا سپرده های حقیقی مشترک، خدماتی چون مشاهده و گزارش از تمامی انتقال وجه های ثبت شده از سپرده به همراه جزئیات کامل آن شامل سپرده مبدا و مقصد، مبلغ انتقال داده شده، افراد تایید کننده، وضعیت درخواست (لغو شده، انجام موفق یا ناموفق، منقضی، تایید شده و منتظر اجرا) و همچنین امکان تایید، لغو، ویرایش یا رد درخواست امکان پذیر شده است.
گفتنی است تمامی عملیات مجاز بر روی سپرده حقوقی با نظارت و کنترل امضاداران سپرده انجام خواهد شد.
نحوه انجام عملیات انتقال وجه در اینترنت بانک سینا با استفاده از سرویس کارپوشه هم بدین صورت است که در ابتدا نماینده شرکت و یا یکی از امضا داران سپرده، درخواست انتقال وجه را از سپرده مورد نظر ثبت می نماید. سپس درخواست ثبت شده جهت تایید و یا رد درخواست به کارپوشه سایر امضاداران سپرده ارسال می گردد که پس از دریافت تایید از تمامی امضاداران، با اجرای درخواست توسط فرد ثبت کننده، انتقال وجه با موفقیت انجام می گیرد.