تاپ خبر۲۴:همزمان با فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر و روز جانباز، استفاده از کارت هوشمند بانک شهر برای ایثارگران شهرداری قابل بهره‌برداری شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، سیستم جامع خدمت‌رسانی ایثارگران در قالب کارت‌ هوشمندی شهروندی بانک شهر توسط شهردار تهران و طی مراسمی به مناسبت […]

تاپ خبر۲۴:همزمان با فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر و روز جانباز، استفاده از کارت هوشمند بانک شهر برای ایثارگران شهرداری قابل بهره‌برداری شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، سیستم جامع خدمت‌رسانی ایثارگران در قالب کارت‌ هوشمندی شهروندی بانک شهر توسط شهردار تهران و طی مراسمی به مناسبت اعیاد شعبانیه، رونمایی و قابل بهره‌برداری شد.
بر این اساس، کارت هوشمندی بانک شهر تحت عنوان سیستم جامع خدمت‌رسانی ایثارگران، به منظور استفاده ۴۲۰۰ایثارگر تحت پوشش شهرداری تعریف شده است که در مناسبت‌ها و موضوعات مختلف خدماتی ارائه می‌شود و این افراد می‌توانند با استفاده از این کارت‌ها، از خدمات پیش‌بینی شده به شکل آسان‌تری استفاده کنند.
به این منظور، استفاده از خدماتی همچون مترو، اتوبوس، استفاده از اماکن فرهنگی، ورزشی شهر تهران، خدمات درمانی و… از جمله خدمات و امکاناتی است که از طریق این کارت هوشمند در دسترس ایثارگران قرار می‌گیرد.
بر این اساس، تکریم ایثارگران و تسهیل در ارائه خدمات به آنان با هدف کمترین نیاز به حضور فیزیکی و جلب رضایتمندی این افراد، از اولویت‌های اعطای این کارت است.