یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

کارت‌های اعتباری ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون ریالی تا ۵ درصد تخفیف یکی از جوایز جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران

کارت‌های اعتباری ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون ریالی تا ۵ درصد تخفیف یکی از جوایز جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران

تاپ خبر۲۴: دارندگان کارت‌های بانکی در صورت استفاده از خودپردازهای بانک ملی ایران و کسب امتیازهای لازم براساس جدول امتیازدهی جشنواره خودپردازهای این بانک، کارت‌های اعتباری ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون ریالی با شرایط ویژه دریافت می‌کنند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، اولین جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در سال گذشته و با هدف تقدیر از استفاده‌کنندگان دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران آغاز شد. این جشنواره که تا ۱۲ شهریورماه ۱۳۹۵ ادامه دارد، دارای دو مرحله قرعه کشی میان دوره‌ای بوده است و اسامی برندگان قرعه کشی نهایی در تاریخ ۲۰ شهریورماه سال جاری همزمان با ۸۸ سالگی بانک ملی ایران اعلام خواهد شد.
کارت‌های اعتباری ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون ریالی نیز یکی از جوایز این جشنواره است که بر این اساس مشتریانی که موفق به کسب امتیاز ۴۰۱ تا ۷۰۰ شوند، کارت اعتباری ۵۰ میلیون ریال با تخفیف ۲ درصد، امتیاز ۷۰۱ تا ۱۰۰۰ کارت اعتباری ۷۰ میلیون ریالی با تخفیف ۳ درصد و همچنین مشتریانی که از ۱۰۰۰ امتیاز به بالا کسب کنند، کارت اعتباری ۱۰۰ میلیون ریالی با تخفیف ۵ درصد دریافت خواهند کرد.
مشتریان بانک ملی ایران بویژه شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از امتیاز خود به سایت بانک ملی ایران به نشانی www.bmi.ir مراجعه نمایند.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در دوشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۰ ق.ظ

دیدگاه