تاپ خبر۲۴: سخنگوی کاخ سفید با وجود عبور مذاکرات از دومین ضرب الاجل تعیین شده اعلام کرد که گفت‌وگوها با ایران حداقل در زمان کنونی ارزش ادامه دادن را دارد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روزنامه واشنگتن تایمز، جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید هم‌چنین از تمدید مذاکرات هسته‌ای ایران تا روز جمعه خبر […]

تاپ خبر۲۴: سخنگوی کاخ سفید با وجود عبور مذاکرات از دومین ضرب الاجل تعیین شده اعلام کرد که گفت‌وگوها با ایران حداقل در زمان کنونی ارزش ادامه دادن را دارد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روزنامه واشنگتن تایمز، جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید هم‌چنین از تمدید مذاکرات هسته‌ای ایران تا روز جمعه خبر داد.

این در حالی است که فدریکا موگرینی، مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز پیش‌تر در کنفرانسی خبری ضمن اعلام تمدید مذاکرات تا روز جمعه گفت: ما می‌دانیم که مذاکرات بسیار سخت، چالش‌انگیز و در بعضی مواقع دشوار بوده است و با وجود برخی اختلافات میان طرف‌ها این مذاکرات ادامه خواهد یافت.

سخنگوی کاخ سفید هم‌چنین تاکید کرد: هنوز هم اختلافات اساسی میان کشورهای عضو گروه ۱+۵ و ایران باقی مانده است. این موضوع فقط مربوط به آمریکا نیست و دیگر کشورهای مذاکره کننده نیز بر همین باورند.

منبع: ایسنا