تاپ خبر۲۴ : مدیرعامل بانک سپه در دیدار با سفیر عراق از علاقمندی نخستین بانک ایرانی برای گسترش مراودات و تعاملات بانکی با این کشور خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سپه، محمد کاظم چقازردی در دیدار با سفیر عراق در ایران با بیان اینکه از گسترش همکاری و ارائه خدمت بین دو […]

تاپ خبر۲۴ : مدیرعامل بانک سپه در دیدار با سفیر عراق از علاقمندی نخستین بانک ایرانی برای گسترش مراودات و تعاملات بانکی با این کشور خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سپه، محمد کاظم چقازردی در دیدار با سفیر عراق در ایران با بیان اینکه از گسترش همکاری و ارائه خدمت بین دو کشور استقبال می کنیم افزود: بانک سپه از بدو تأسیس یک بانک دولتی بوده و به ارائه خدمت به ملت شریف ایران پرداخته و در سطح بین المللی نیز حضوری فعال دارد.
وی با بیان اینکه یکسال از خروج این بانک از تحریم می گذرد اظهار داشت: در این یکسال شعب خارج از کشور بانک سپه تجهیز شده و تاکنون بانک سپه حدود ۵ میلیارد دلار فعالیت ارزی داشته است.
رییس هیات مدیره با بیان اینکه بانک سپه در تامین مالی پروژه های استراتژیک از محل صندوق توسعه ملی جزو بانک های برتر کشور است، گفت: همچنین این بانک، از نظر تأمین سرمایه پایه و شاخص های مالی از بانک های قوی و مستحکم کشور محسوب می شود.
مدیرعامل بانک سپه خاطر نشان کرد: بخشی از پروژه های بزرگ کشور از طریق شرکت سرمایه گذاری امید که عمده سهام آن متعلق به بانک است انجام شده و این سرمایه گذاری ها در حوزه های پتروشیمی، سیمان، فولاد، نیروگاه و شرکت های کارگزاری سهام و صرافی بوده و پرتفوی متنوع و ارزشمندی برای شرکت امید ایجاد کرده است.
مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه این بانک دارای یکی از غنی ترین موزه های سکه در جهان است و حدود ۲۱ هزار سکه قدیمی در آن نگهداری می شود از سفیر عراق برای بازدید از این موزه دعوت نمود.