تاپ خبر۲۴:در نمایشگاه تجاری IFA امسال، ال‌جی الکترونیکس چشم‌انداز خود برای خانه ایده آلی را به نمایش می‌گذارد که آسایش و راحتی حداکثری را برای خانواده‌ها و افرادی فراهم می‌آورد که بیشتر وقتشان را در منزل سپری می‌کنند. طی ماه سپتامبر ال‌جی با اولین نمایشگاه مجازی خود تجربه‌ای باورپذیری را خلق می‌کند که با سناریوهایی […]

تاپ خبر۲۴:در نمایشگاه تجاری IFA امسال، ال‌جی الکترونیکس چشم‌انداز خود برای خانه ایده آلی را به نمایش می‌گذارد که آسایش و راحتی حداکثری را برای خانواده‌ها و افرادی فراهم می‌آورد که بیشتر وقتشان را در منزل سپری می‌کنند.

طی ماه سپتامبر ال‌جی با اولین نمایشگاه مجازی خود تجربه‌ای باورپذیری را خلق می‌کند که با سناریوهایی از زندگی واقعی کامل شده و چگونگی ساخت خانه‌ای کارآمد‌تر، مقبول‌تر و با آسایش بیشتر را به نمایش می‌گذارد.

با تم «تجربه کاملا متفاوت ال‌جی» یا Experience LG Like Never Before، باز‌سازی واقع‌گرایانه سالن هجده مجموعه نمایشگاهی Messe Berlin به بازدیدکنندگان این شانس را می‌دهد که از خانه امن و راحتشان در میان جدیدترین ابتکارات و ابداعات این شرکت به جستجو بپردازند. با ورود به نمایشگاه آنلاین ال‌جی، بازدیدکنندگان می‌توانند روی کاناپه لم‌داده و از تور مجازی همراه باراهنمای مجازی متبحر لذت ببرند یا اینکه با مشاهده آموزش شیوه جستجو در غرفه و استفاده از Mini Map، خودشان دست به کاوش بزنند. همچنین میهمانان می‌توانند با کلیک روی هر محصول آن را از نزدیک مشاهده کرده یا مشخصات فنی و قابلیت‌های آن را ببینند.

این نمایشگاه توسط شرکت Unity Technologies شعبه کره و با استفاده از موتور Unity طراحی‌شده که پیشرفته ترین پلتفرم در جهان برای ایجاد و استفاده از محتوای تعاملی سه‌بعدی بلادرنگ (RT3D) است. این موتور مجموعه جامعی از راه‌کارهای نرم‌افزاری برای خلق، اجرا و کسب درآمد از محتوای تعاملی دو و سه‌بعدی بلادرنگ بر روی موبایل‌ها، تبلت‌ها، کامپیوترها، کنسول‌های بازی و ابزارهای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را فراهم آورده است…

گل سرسبد این نمایشگاه دیجیتال هم OLED New Wave است که به کمک مجموعه‌ای از نمایشگرهای معطف و برای به تصویر کشیدن کیفیت تصویر بی‌همتای LG OLED خلق‌شده است. این طراحی طی نمایشگاه CES لاس‌وگاس در ابتدای سال جای با به تصویر کشیدن شکل و فرم منحصربه‌فرد OLED های ال‌جی، بازدیدکنندگان فراوانی را مجذوب خود ساخت. بازدیدکنندگان می‌توانند در Home Cinema Zone از سرگرمی‌های خانگی ال‌جی لذت برده و کیفیت تصویر و صدای خارق‌العاده تلویزیون‌های OLED ال‌جی را تجربه کنند، یا اینکه در Gaming Zone با محیط بازی ایده‌ال و فراگیر این نمایشگرها سرگرم شوند. Sports Bar مجازی هم برای لذت مشاهده محتوای ورزشی بهینه‌شده و در Lifestyle Zone نیز بازدیدکنندگان قلمرو گسترده امکانات فراهم‌شده توسط OLED ال‌جی، از Wallpaper تا Gallery و Rollable را تجربه می‌کنند.

تجربه دیداری در مناطق مختلف سرگرمی‌های خانگی به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌ که ویژگی‌های چهارگانه تلویزیون OLED یا همان ۴S را برجسته سازد: شارپ، سریع، روان و باریک (sharp, swift, smooth and slim). تکنولوژی مجازی به میهمانان اجازه می‌دهد که با تماشای جزئیات خارق‌العاده یک‌شب پرستاره، نمایشگرهای خود-نورده ال‌جی را با تلویزیون‌های LED LCD مرسوم بازار مقایسه کنند. سپس به لطف تکنولوژی Meridian Audio بازدیدکنندگان از صدای غنی و سه‌بعدی تولیدشده توسط ساندبارها و اسپیکرهای پیشرفته ال‌جی لذت می‌برند.

گستره جامع لوازم‌خانگی هوشمند و سرویس‌های یکپارچه ال‌جی در هفت زون مجزا قابل‌مشاهده هستند. این هفت زون به‌صورت موضوعی حول محورهای سلامت، بهداشت و آسایش تقسیم‌بندی شده و به‌درستی شعار Reimagine Your Life @ Home یا «باز تصور زندگی در خانه» برای آن‌ها انتخاب‌شده است. ال‌جی در این زون ها نشان می‌دهد که چگونه می‌توان با استفاده از تکنولوژی خانه‌ را تسلی‌بخش‌ و بهداشتی‌تر کرد. تکنولوژی ال‌جی چگونگی بهبود هوای تنفسی، اطمینان از بهداشت ظروف و البسه، ایجاد شیوه‌های سالم‌تر و ساده‌تر آشپزی و تأمین خدمات پس از فروش فعال و اختصاصی را به تصویر می‌کشد.

در بخش ارائه AI Connect Air Care Mode بازدیدکنندگان می‌توانند حظ و آسایش کار با لوازم‌خانگی متصل به هم را به شکلی تجربه کنند که گذران زندگی در خانه را بسیار ساده‌تر می‌سازد. در بخش Laundry & Styling Room بازدیدکنندگان جدیدترین سری ماشین‌های لباسشویی ال‌جی، همچون LG WashTower را مشاهده می‌کنند که با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی عملکرد شستشوی بهینه‌ای را فراهم می‌آورد. بخش Prep Station & Dining Room جایی است که میهمانان در محیطی شبیه‌سازی‌شده، اسکن مواد غذایی توسط لوازم‌خانگی هوشمند ال‌جی برای تهیه وعده‌های غذایی عالی و شیوه آشپزی راحت‌تر با برنامه‌ریزی و تفکر کمتر، به کمک AI Connect Cooking Mode را تجربه می‌کنند. علاوه بر این بازدیدکنندگان دامنه وسیعی از راهکارهای Proactive Customer Care را مشاهده می‌کنند؛ که با استفاده از هوش مصنوعی ال‌جی قبل از وقوع مشکلات احتمالی در لوازم‌خانگی، مصرف‌کننده از آن آگاه شده و هنگام نیاز به روند تعمیرات کار با سرعت بیشتری انجام می‌شود. خدمات مشتریان فعال ال‌جی همچنین نکات و ترفندهای مفید برای نگهداری و استفاده بهینه از لوازم‌خانگی در بهترین وضعیت کارایی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد.

میهمانان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.lg.com/global/exhibition/main.jsp یا نصب اپلیکیشن تعاملی LG Virtual Studio روی ابزارهای اندروید یا iOS خود، نمایشگاه IFA ال‌جی را به شکل کاملاً مجازی تجربه کنند.