تاپ خبر۲۴: پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر همزمان با ایام تعطیلات، آماده ارائه تمامی خدمات بانکی به شهروندان و مسافران نوروزی است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، همزمان با فرارسیدن نوروز و ایام تعطیلات، پیشخوان‌های شهرنت این بانک آماده ارائه تمامی خدمات بانکی به شهروندان به ویژه مسافران نوروزی […]

تاپ خبر۲۴: پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر همزمان با ایام تعطیلات، آماده ارائه تمامی خدمات بانکی به شهروندان و مسافران نوروزی است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، همزمان با فرارسیدن نوروز و ایام تعطیلات، پیشخوان‌های شهرنت این بانک آماده ارائه تمامی خدمات بانکی به شهروندان به ویژه مسافران نوروزی در سراسر کشور است.
بر اساس گزارش‌های اعلام شده از استان‌های مختلف، پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر، در آستانه عید نوروز و در نخستین روز سال جدید، با استقبال شهروندان مواجه بوده است و به ویژه در استان‌های مسافر پذیر این استقبال دوچندان گزارش شده است.
بر این اساس، طی روزهای آتی نیز شهروندان می‌توانند تمامی خدمات بانکی مورد نیاز خود را از طریق مراجعه به این پیشخوان‌ها دریافت کنند.
بانک شهر در سالی گذشت تعداد پیشخوان‌ها خود را به ۳۵۰ پیشخوان افزایش داد و هم اکنون در اقصی نقاط کشور پاسخگوی نیازهای بانکی شهروندان است