تاپ خبر۲۴: عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به رضایت مردم از خدمات بانک شهر، گفت: خدمات این بانک در حوزه شهروندی، منجر به رضایت مردم به ویژه در حوزه خدمات بانکی الکترونیک شده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محسن پیرهادی، عضو هیات رئیسه […]

تاپ خبر۲۴: عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به رضایت مردم از خدمات بانک شهر، گفت: خدمات این بانک در حوزه شهروندی، منجر به رضایت مردم به ویژه در حوزه خدمات بانکی الکترونیک شده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محسن پیرهادی، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، با بیان این‌که حضور بانک شهر در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب به آشنایی مردم با ارایه خدمات نوین بانکی منجر شده است، گفت: بانک شهر به دلیل این‌که در حوزه شهروندی به ارایه خدمات می پردازد، بانکی است که در یک سال گذشته، توانسته پیشتار در ارایه خدمات الکترونیکی باشد.

وی با بیان این‌که حضور این بانک، کمک بسیاری به مردم کرده است، افزود: کارهایی که مجموعه شهرداری و بانک شهر در این نمایشگاه انجام داده‌اند، قابل ستایش است.

وی تصریح کرد: بر اساس گزارش‌های دریافت شده، مردم از خدمات بانک شهر راضی هستند.