شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۷

پیام مدیر عامل بانک ملت به مناسبت روز خبرنگار

پیام مدیر عامل بانک ملت به مناسبت روز خبرنگار

تاپ خبر۲۴ :هادی اخلاقی فیض آثار، مدیر عامل بانک ملت، در پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد و روز خبرنگار را به تمامی صاحبان اندیشه و قلم و تلاشگران عرصه خبر تبریک گفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت؛ در این پیام آمده است:
“عصر امروز در تسخیر رسانه هاست و قدرت اصحاب رسانه در خلق واقعیت های اجتماعی و اعتمادسازی نزد افکار عمومی بر هیچ کس پوشیده نیست. خبرنگاران به حکم وظیفه و اخلاق، خواستها و نیازهای مردم را همچون آینه منعکس می سازند.
بی تردید این سفیران دانایی و روشنگری که در طی طریق آگاهی بخشی، گام هایی استوار دارند، از مقام شامخ و والایی برخوردارند و همانگونه که انتظار می رود در تصویرسازی ذهنی و ارائه اطلاعات، درستی و جامعیت رویدادها، ارزش خبری و گزارش واقع گرایانه رخدادها را مدنظر قرار داده و با رعایت اصل عینیت و امانتداری نه تنها بر اعتبار و درستی منبع پیام صحه می گذارند، بلکه رسالت ارزشمند اطلاع رسانی مستقل را با هویتی روشنگرانه محقق می سازند.
خبرنگاران این مرز و بوم با بلوغ فکری و تکیه بر وسعت دانش و کثرت وطن دوستی نقش برجسته و خطیری در تحصیل اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته و دارند.
امید است در سالی که توسط مقام معظم رهبری مدظله العالی با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده، خبرنگاران عزیز با رعایت اخلاق حرفه ای و ارائه دستاوردهای مثبت اقتصادی و بانکی نشاط و امید را به جامعه هدیه دهند.
در پایان ضمن گرامیداشت روز خبرنگار برای این تلاشگران عرصه آگاهی، از حضرت حق توفیق مستدام مسئلت دارم.”

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۷ ب.ظ

دیدگاه