تاپ خبر۲۴: مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا در پیامی، هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را به صاحبان اندیشه و فعالان عرصه رسانه تبریک گفت. متن پیام منصور شیخ الاسلامی بدین شرح است: “رشد و توسعه ی فرهنگی یک جامعه در گرو آگاهی و اطلاع رسانی شفاف و دقیق به مردم است و […]

تاپ خبر۲۴: مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا در پیامی، هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را به صاحبان اندیشه و فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.

متن پیام منصور شیخ الاسلامی بدین شرح است:
“رشد و توسعه ی فرهنگی یک جامعه در گرو آگاهی و اطلاع رسانی شفاف و دقیق به مردم است و این خبرنگاران هستند که به عنوان تصویرگران جامعه با کسب اطلاعات و اخبار موثق همسو با اخلاق حرفه ای همواره در مسیر حقیقت و نشر و گسترش آن اهتمام می ورزند و آگاهی و درستی را به افکار عمومی هدیه می کنند.
اصحاب رسانه این منادیان حقیقت، ایثارگرانه در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور، برای سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی تلاش می کنند و با ایجاد زمینه های مشارکت هم میهنان عزیز در فرایند آبادانی و پیشرفت جامعه از طریق انعکاس دیدگاه ها، دغدغه ها و خواسته های آنها نقشی مهم و تاثیر گذار در این زمینه ایفا می نمایند. ایفای نقش این عزیزان در شرایط فعلی که شاهد گسترش شیوع ویروس کرونا در کشور هستیم، نیز در عرصه دانش افزایی به جامعه ستودنی و قابل تقدیر است.
ضمن گرامیداشت هفدهم مردادماه روزخبرنگار، این روز را به همه ی خبرنگاران، روزنامه نگاران و نیک اندیشان این عرصه که آگاهی و روشنگری را رسالت خویش قرار داده و در مسیر خدمت به آرمان های مقدس جمهوری اسلامی فعالیت می کنند، تبریک و تهنیت می گویم.
از ایزد منان برای همه ی تلاشگران و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی توفیق روزافزون دارم. امید آنکه در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) با بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری در مسیرحقیقت موفق و موید باشید.”