تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک پارسیان در پیامی درگذشت “سید قادر پور پرتوی” از کارکنان بانک پارسیان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا را به خانواده آن مرحوم و همکاران بانک تسلیت گفت. متن پیام دکتر پرویزیان به شرح زیر است: اِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُون ضایعه غم انگیز درگذشت زنده یاد”سید قادر پور پرتوی”رییس محترم […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک پارسیان در پیامی درگذشت “سید قادر پور پرتوی” از کارکنان بانک پارسیان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا را به خانواده آن مرحوم و همکاران بانک تسلیت گفت.

متن پیام دکتر پرویزیان به شرح زیر است:

اِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُون
ضایعه غم انگیز درگذشت زنده یاد”سید قادر پور پرتوی”رییس محترم شعبه شهید بهشتی تبریز بانک پارسیان موجب تاثر بسیار و اندوه فراوان شد.

از دست دادن این همکار عزیز، پرتلاش و متعهدمان پس از سال‌ها خدمت شایسته، براثر ابتلا به بیماری کرونا سخت و جانکاه است و یقیناً خدمات ارزشمند ایشان در یادها و خاطرات همکاران، جاودانه و ماندگار خواهد بود.
این اتفاق ناگواردر شرایط پاندمی کرونا، بیانگر ایستایی و پایمردی کارکنان خدوم بانک پارسیان در هر سطح و مسئولیتی با هدف خدمت‌رسانی به مردم عزیز ایران است.

اینجانب از سوی خود و به نمایندگی از هیات مدیره محترم و خانواده بزرگ بانک پارسیان درگذشت این همکار گرامی را تسلیت عرض کرده و از درگاه ایزد منان برای آن عزیز از دست رفته، رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندم.