تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر همزمان با فرارسیدن روز شهردار در پیامی این روز را به شهرداران سراسر کشور تبریک گفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، دکتر پورزرندی، مدیرعامل این بانک طی پیامی ۲۵ اسفند سالروز شهادت شهید باکری را گرامی داشت و روز شهردار را به […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر همزمان با فرارسیدن روز شهردار در پیامی این روز را به شهرداران سراسر کشور تبریک گفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، دکتر پورزرندی، مدیرعامل این بانک طی پیامی ۲۵ اسفند سالروز شهادت شهید باکری را گرامی داشت و روز شهردار را به شهرداران و فعالان عرصه مدیریت شهری تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
انتخاب روز شهادت شهید باکری به عنوان روز شهردار، بیانگر وظایف شهرداران نسبت به فرهنگ‌سازی و توسعه فرهنگی شهرها در کنار نگهداری و توسعه شهری است.
اهمیت این روز و نامگذاری آن به نام شهردار، نشان دهنده جایگاه ارزشمند شهرداران در پیدایش و گسترش فرهنگ شهر نشینی، اداره شهرها و اجرای پروژه‌های عمرانی و شهرسازی برای توسعه و پیشرفت شهر است که قطعا مسئولیت این حوزه را سنگین‌تر می‌سازد.
اینجانب روز شهردار را به همه شهرداران و مدیران و جهادگران عرصه مدیریت شهری که در مسیر توسعه،آبادی و مانایی کشور عزیز و اسلامی مان تلاش می کنند تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران این عرصه را آرزو مندم.

حسین محمد پورزرندی
مدیرعامل بانک شهر