تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک، به مناسبت فرارسیدن، هفته روابط‌عمومی و ارتباطات، پیام تبریکی را صادر کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، متن این پیام به شرح زیر است: امروزه، نقش مهم و اثرگذار روابط‌عمومی بر روی مناسبات اجتماعی و تعاملات جامعه و سازمان‌ها بر همگان روشن است. امروزه ارتباطات […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک، به مناسبت فرارسیدن، هفته روابط‌عمومی و ارتباطات، پیام تبریکی را صادر کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، متن این پیام به شرح زیر است:
امروزه، نقش مهم و اثرگذار روابط‌عمومی بر روی مناسبات اجتماعی و تعاملات جامعه و سازمان‌ها بر همگان روشن است.
امروزه ارتباطات و روابط عمومی، نقش حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوین ارتباطی واطلاعاتی نقش خودرا درجامعه پررنگ‌تر کند.
تمامی فعالان جامعه در بخش‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و … جویای روابط‌عمومی‌هایی هستند که آنان را در طراحی روش‌های معقول و تعیین خط‌مشی‌های مرتبط با آینده یاری دهند.
شناخت مخاطب و شیوه‌های برقراری ارتباط با وی از مهم‌ترین نکاتی است که نیاز به تخصص و دانش کافی دارد. علاوه بر این، رشد نظام اطلاع‌رسانی از عناصر اصلی توسعه در جوامع به شمار می‌رود. در این میان نقش عمده‌ای که روابط‌عمومی‌ها به عنوان مجریان این امر بر عهده دارند، حائز اهمیت است.
به‌کارگیری ابزارهای نوین ارتباطی، در جهت برقراری ارتباط پویا‌تر با مخاطبان، یکی از راه‌های ممکن در جهت نیل به این هدف خواهد بود.
امید آنکه با یاری گرفتن از خداوند متعال و با برنامه‌ریزی دقیق در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی به موفقیت‌های روزافزون دست یابیم.

حسین محمدپورزرندی
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت‌مدیره