تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر در پیامی فراررسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) وروز زن را تبریک گفت و از مقام والای مادر تجلیل نمود. به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، متن کامل پیام مدیر عامل بانک شهر به شرح زیر است: آب زنید راه را! هین که نگار میرسد! مژده دهید باغ […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر در پیامی فراررسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) وروز زن را تبریک گفت و از مقام والای مادر تجلیل نمود. به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، متن کامل پیام مدیر عامل بانک شهر به شرح زیر است:

آب زنید راه را! هین که نگار میرسد! مژده دهید باغ را! بوی بهار میرسد!

در آستانه فرارسیدن نوروز باستانی و دمیدن بهار طبیعت، هوا به شمیم خوش ولادت باسعادت بانویی معطر است که الهه مهر و عطوفت و الگوی اندیشه ، پایداری و ایمان برای تمامی بانوان مومن جهان وسرزمین ایران است. حضرت فاطمه‌الزهرا (س)، چشم به جهان گشوده ، تا تجلی پیوند نور الهی و تابش زلال هدایت نبوی باشد. این بانوی بزرگوار همچون خورشیدی درخشان روشنگر راه تمامی دختران و بانوان و مادران ایران اسلامی و الگوی زنان در تمامی عرصه های زندگی است. اینجانب ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) این میلاد فرخنده و خجسته را به تمامی مادران و بانوان و همکاران تبریک و تهنیت می‌گویم و آرزومندم که بانوان توانمند و پرتلاش بانک شهر در سالی که پیش‌رو است همچون گذشته افتخارآفرین، پرصلابت و با قلبی سرشار از مهربه میهن و امید به پیشرفت این آب و خاک در عرصه مسئولیت آفرین خدمت به شهر و شهروندان، منشا اقدامات مهم و موثری در بانک شهر باشند. بهروزی شما را در سال پیشرو آرزومندم.

حسین محمد پورزرندی

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره