تاپ خبر۲۴:پیک ویژه پست در بیست‌ونهمین نمایشگاه بین المللی کتاب، به توزیع سراسری در شهر تهران خواهد پرداخت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از شرکت پست، ترابی، مدیرکل روابط‌عمومی این شرکت اظهار داشت: با آغاز به کار نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دو غرفه پست که یکی در ضلع شمالی رو به روی غرفه اصلی انتشارات دانشگاهی […]

تاپ خبر۲۴:پیک ویژه پست در بیست‌ونهمین نمایشگاه بین المللی کتاب، به توزیع سراسری در شهر تهران خواهد پرداخت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از شرکت پست، ترابی، مدیرکل روابط‌عمومی این شرکت اظهار داشت: با آغاز به کار نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دو غرفه پست که یکی در ضلع شمالی رو به روی غرفه اصلی انتشارات دانشگاهی و دیگری در ضلع شرقی، جنب سالن انتشارات بین‌المللی مستقر شده، به بازدیدکنندگان از نمایشگاه خدمت ارایه می‌کند.
وی سپس در مورد مسئولیت اجتماعی پست در زمینه ارتقای فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در جامعه گفت: دغدغه اصلی پست همراهی با بخش‌های مختلف فرهنگی، کمک به گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه بوده و در همین زمینه نیز در نمایشگاه بیست‌و نهم کتاب تهران، تخفیف‌های خوبی برای مشتریان در نظر گرفته شده است و همانند سال گذشته هیچ گونه افزایش نرخی دراین خصوص نخواهیم داشت.
ترابی همچنین به برپایی نمایشگاه تمبر در کنار نمایشگاه کتاب اشاره کرد و افزود:یکی از اتفاقات خوب این دوره از نمایشگاه، برپاییغرفه خاصی برای نمایش تمبرهای منتشر شده است که می‌تواند کمک شایانی به شناخت بازدیدکنندگان از این سفیر فرهنگی نماید.
نمایشگاه کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود و کارکنان پست نیز در ساعات تعیین شده به مشتریان خدمات ارایه می‌کنند.