تاپ خبر۲۴ : بانک ملی ایران در نه ماه ابتدای امسال بیش از ۴۲ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری پرداخت کرده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در راستای سیاست های اعتباری خود از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه تعداد ۴۲ هزار […]

تاپ خبر۲۴ : بانک ملی ایران در نه ماه ابتدای امسال بیش از ۴۲ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری پرداخت کرده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در راستای سیاست های اعتباری خود از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه تعداد ۴۲ هزار و ۸۴۵ فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری تخصیص داده است که ارزش ریالی آن به یک هزار و ۲۰۳ میلیارد و ۷۴۹ میلیون ریال می رسد.

همچنین این بانک ۴۲۲ فقره تسهیلات تعمیر مسکن به ارزش ۱۶ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال به متقاضیان در مدت مذکور پرداخت کرده است.

تخصیص تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی از دیگر اقدامات اعتباری بانک ملی ایران بوده به طوری که در نه ماه ابتدای امسال، ۳۶۳ هزار و ۱۴۸ فقره تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی نیز به ارزش سه هزار و ۶۰۷ میلیارد و ۶۶۳ میلیون ریال پرداخت شده است.