تاپ خبر۲۴: بانک ملی ایران از اردیبهشت ماه امسال همزمان با آغاز کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاکنون، ۲۱۱۴ فقره تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط به ارزش بالغ بر ۱۸ هزار و ۵۵۲ میلیارد ریال پرداخت کرده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، پرداخت این تسهیلات در راستای […]

تاپ خبر۲۴: بانک ملی ایران از اردیبهشت ماه امسال همزمان با آغاز کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاکنون، ۲۱۱۴ فقره تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط به ارزش بالغ بر ۱۸ هزار و ۵۵۲ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، پرداخت این تسهیلات در راستای سیاست‌های دولت مبنی بر ساماندهی و حمایت از واحدهای تولیدی صنایع کوچک و متوسط و ارتقای توان رقابت‌پذیری آنها در ایجاد اشتغال و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.
علاوه بر این، در سال جاری ۴ طرح اقتصادی هم با مشارکت بانک ملی ایران با حجم تسهیلات ارزی و ریالی معادل ۲ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
همچنین با عنایت به سفرهای دولت به استان‌های مختلف، از ابتدای سال جاری تا اواسط آبان ماه، بانک ملی ایران با شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور، بررسی موضوع تأمین منابع ارزی و ریالی ۴۹ فقره از طرح‌های سرمایه‌گذاری به ارزش ۱۷ هزار و ۴۲۳ میلیارد ریال و ۱۱۶۶ میلیون یورو (به شرط تخصیص منابع ارزی از سوی صندوق توسعه ملی) را تقبل کرده است.