تاپ خبر۲۴: با هدف ایجاد زمینه های بانکداری آسان و انجام سریع خدمات بانکی، امکان پرداخت غیرحضوری قبوض جرایم راهنمایی و رانندگی از طریق کلیه درگاه های الکترونیک بانک سینا فراهم شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، با امضای تفاهم نامه همکاری با پلیس راهور، هموطنان می توانند از […]

تاپ خبر۲۴: با هدف ایجاد زمینه های بانکداری آسان و انجام سریع خدمات بانکی، امکان پرداخت غیرحضوری قبوض جرایم راهنمایی و رانندگی از طریق کلیه درگاه های الکترونیک بانک سینا فراهم شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، با امضای تفاهم نامه همکاری با پلیس راهور، هموطنان می توانند از طریق کلیه درگاه های این بانک شامل اینترنت بانک، اینترنت بانک همراه، تلفنبانک، موبایلبانک، سامانه #۷۲۷*، دستگاه های خودپرداز و پایانه های شعب نسبت به پرداخت قبوض جرایم راهنمایی و رانندگی دارای شناسه قبض و پرداخت اقدام نمایند.
بر اساس این گزارش، بانک سینا با توسعه زیرساختها و سرمایه گذاری گسترده در حوزه بانکداری الکترونیک، در حال حاضر متنوع ترین خدمات را در این زمینه به هموطنان ارائه می نماید و از این طریق، نقش عمده ای در توسعه فرهنگ استفاده از بانکداری نوین در جامعه ایفا نموده است.