تاپ خبر۲۴:سود سهم سهامداران شرکت شهر سازی و خانه سازی باغمیشه از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت شهر سازی و خانه سازی باغمیشه سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه […]

تاپ خبر۲۴:سود سهم سهامداران شرکت شهر سازی و خانه سازی باغمیشه از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت شهر سازی و خانه سازی باغمیشه سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز چهارشنبه ٣تیر ماه سال جاری قابل پرداخت است.
بر اساس این گزارش سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود متعلقه خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن ٠۴١٣٣٢٩٣۴٠٠ واحد سهام شرکت تماس بگیرند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران به منظور تسریع در امور بانک و کاهش هزینه ها سامانه واریز جمعی را به بازار عرضه نموده که طی آن شرکت ها و سازمان ها می توانند از طریق وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir بدون محدودیت نسبت به واریز نمودن حقوق، پاداش و… به حساب کارکنان خود اقدام نمایند.
گفتنی است این بانک با برخورداری از ٢۶٠٠ شعبه در اقصی نقاط ایران و بیش از ٣٢ هزار نیروی کارآمد، به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورس کشور آماده ارائه انواع خدمات بانکی به کلیه هموطنان می‌باشد