تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران درتیر ماه١٣٩۴ حدود ٣ میلیون قبض خدمات شهری مشتریان را دریافت کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور ارتقاء کیفی خدمات، جلب رضایت مشتریان و همچنین تسهیل و تسریع در ارایه خدمات بانکی، با راه اندازی سیستمهای مکانیزه دریافت قبوض خدمات […]

تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران درتیر ماه١٣٩۴ حدود ٣ میلیون قبض خدمات شهری مشتریان را دریافت کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور ارتقاء کیفی خدمات، جلب رضایت مشتریان و همچنین تسهیل و تسریع در ارایه خدمات بانکی، با راه اندازی سیستمهای مکانیزه دریافت قبوض خدمات شهری اقدام کرده است.
براین اساس درتیر ماه١٣٩۴ مشتریان بانک و دارندگان کارت بانکهای عضو شبکه شتاب از طریق دستگاههای خودپرداز، تلفنبانک (٠٩۶٠٢)، دستگاههای پایانه فروش، سیستم بانکداری اینترنتی, سامانه #٧١٩* و همراه بانک ٢ میلیون و ٩٧١ هزار قبض را به صورت غیرحضوری و ٢١١ هزار قبض را به صورت حضوری پرداخت نموده است.
گفتنی است بر این اساس هموطنان گرامی در سراسر کشور می توانند با مراجعه به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir با استفاده از مشخصات کارت بانکی (شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و کد cvv٢) قبض خود را در کلیه ساعت شبانه روز پرداخت نمایند .