تاپ خبر۲۴: بانک سینا در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و تسهیل در فرایند پرداخت قبوض، امکان پرداخت بدهی تلفن همراه را بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت فراهم ساخت. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا با تمهیدات اندیشیده شده، مشترکین دائمی همراه اول با مراجعه به بخش […]

تاپ خبر۲۴: بانک سینا در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و تسهیل در فرایند پرداخت قبوض، امکان پرداخت بدهی تلفن همراه را بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت فراهم ساخت.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا با تمهیدات اندیشیده شده، مشترکین دائمی همراه اول با مراجعه به بخش “پرداخت اینترنتی قبوض” در وب سایت بانک سینا به نشانی www.sinabank.ir و تنها با وارد کردن شماره تلفن همراه خود می توانند نسبت به پرداخت بدهی پایان دوره یا میان دوره
اقدام نمایند که با پرداخت بدهی میان دوره از سوی مشتریان، در صورت یک طرفه یا قطع بودن خط تلفن همراه آنها، اتصال به صورت آنی برقرار خواهد شد.
بر اساس این گزارش، پرداخت چند قبض به صورت همزمان با استفاده از سامانه مذکور فراهم شده است که کاربران با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبوض مورد نظر از طریق فایل اکسل می توانند نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند.
بانک سینا در سال های اخیر گام های موثری در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک برداشته و به عنوان ارائه دهنده متنوع ترین خدمات بانکداری الکترونیک، نقش عمده ای در ترویج فرهنگ استفاده از این خدمات در جامعه ایفا نموده است.