تاپ خبر۲۴: مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ملت با حضور در مرز مهران در استان ایلام، از زائران کربلای معلی پذیرایی کردند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در آستانه اربعین شهادت حضرت سیدالشهدا(ع) و پیاده روی عظیم مشتاقان و دلدادگان حسینی، علی رستگار مدیرعامل بانک ملّت همراه با […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ملت با حضور در مرز مهران در استان ایلام، از زائران کربلای معلی پذیرایی کردند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در آستانه اربعین شهادت حضرت سیدالشهدا(ع) و پیاده روی عظیم مشتاقان و دلدادگان حسینی، علی رستگار مدیرعامل بانک ملّت همراه با اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران ارشد این بانک با حضور در مرز مهران، علاوه بر پیگیری نحوه ارائه خدمات بانکی مورد نیاز زائران، با حضور در ایستگاه صلواتی بانک ملت از زائران حسینی پذیرایی کردند.
بر اساس این گزارش، ایستگاه صلواتی بانک ملت در منطقه مرزی مهران از نخستین روز برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی برپا شده است و تا دوروز پس از برپایی مراسم اربعین، پذیرای هزاران زائر و عاشق اباعبدا.. الحسین (ع) خواهد بود.
علی رستگار، مدیرعامل بانک ملّت در حاشیه این مراسم با بیان این نکته که اجتماع بزرگ اربعین نماد اقتدار تشیع وتوسعه فرهنگ شهادت است، اظهار داشت: افتخار می‌کنیم که میزبان هزاران زائر حسینی هستیم و امیدواریم که با خدمت رسانی و انجام تمهیدات لازم ، تردد عزاداران اربعین حسینی بدون دغدغه انجام شود.
این گزارش حاکی است، بانک ملّت علاوه بر احداث ایستگاه صلواتی، با استقرار ۶ دستگاه خودپرداز سیار در مرز مهران، به ارائه خدمات بانکی به زائران اربعین حسینی به صورت شبانه روزی اقدام کرده است.