تاپ خبر۲۴: رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر از اجرای طرح ویزیت رایگان مردم در ۳۸۹ شعبه و خانه داوطلب جمعیت در سراسر کشور خبر داد. خبرگزاری فارس: ویزیت رایگان مردم سراسر کشور از امروز فرحناز رافع از اجرای طرح ویزیت رایگان مردم در سراسر کشور خبر داد. وی زمان اجرای این طرح را از امروز […]

تاپ خبر۲۴: رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر از اجرای طرح ویزیت رایگان مردم در ۳۸۹ شعبه و خانه داوطلب جمعیت در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس: ویزیت رایگان مردم سراسر کشور از امروز

فرحناز رافع از اجرای طرح ویزیت رایگان مردم در سراسر کشور خبر داد.

وی زمان اجرای این طرح را از امروز به مناسبت روز پزشک و به مدت ۳ روز متوالی اعلام کرد و افزود: برای اجرای این طرح تاکنون قریب به ۱۱۰۰ پزشک داوطلب جمعیت اعلام آمادگی کردند.

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر با اشاره به اینکه برخی پزشکان این طرح را در مطب شخصی خود نیز اجرا می‌کنند، خاطر نشان کرد: چادرهایی در این خصوص برپا نخواهد شد.

وی با اشاره به نیازسنجی مناطق مختلف کشور برای انجام ویزیت بیماران، گفت: بر اساس آنچه بررسی کرده‌ایم، درخواست بیماران به ترتیب پزشک عمومی، پوست و قلب است.

رافع تأکید کرد: این طرح برای نخستین بار در کشور اجرا می‌شود و تلاش خواهیم کرد هر ساله تداوم داشته و در تقویم به عنوان روز ملی ویزیت رایگان برای تمام پزشکان ثبت شود.
منبع : خبرگزاری فارس