چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸

وضعیت حساب بانک صادرات ایران نزد بانک مرکزی مطلوب است

وضعیت حساب بانک صادرات ایران نزد بانک مرکزی مطلوب است

تاپ خبر۲۴:​بانک صادرات ایران از ابتدای سال تاکنون با مدیریت صحیح و مطلوب نقدینگی، هیچ اضافه برداشتی از حساب بانک مرکزی نداشته و وضعیت حساب این بانک نزد بانک مرکزی مثبت و مطلوب است.

 به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، یکی از مشکلات و چالشهایی که مبتلا به شبکه بانکی شده موضوع اضافه برداشت از حساب بانک مرکزی است که این امر باعث ایجاد هزینه برای بانک ها، افزایش حجم نقدینگی کشور و در نهایت دامن زدن به تورم می شود.
بر اساس این گزارش این بانک با در نظر گرفتن عواقب و پیامدهای منفی که بر مقوله اضافه برداشت ها مترتب است از ابتدای سال با اتخاذ تدابیر و راهکارهای هدفمند و موثر نه تنها اضافه برداشتی از حساب بانک مرکزی نداشته بلکه موفق به بهبود وضعیت حساب خود نیز نزد آن بانک شده است.
شایان ذکر است در ادامه موفقیت و دستاوردهای کسب شده این بانک، از سوی نشریه معتبر بنکر که هر ساله گزارش های مالی بانک را بررسی و ارزیابی می نماید بانک صادرات را به عنوان برترین بانک در میان بانک های کشور معرفی کرده است که این انتخاب و موفقیت، بیانگر توانمندی و ظرفیت عظیم این بانک مردمی و خوشنام است.
گفتنی است بانک متبوع به مناسبت هفته دولت و در راستای ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای مشتریان و متقاضیان خدمت جدیدی را با عنوان« طرح سه منظوره» که شامل  افتتاح حساب جاری، پرداخت تسهیلات و ارایه خدمات تشویقی (طرح ستارگان سپهر) به دارندگان حسابهای جاری است در قالب این طرح ارایه کرده است.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در چهارشنبه, ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲:۴۲ ب.ظ

دیدگاه