تاپ خبر۲۴: وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان برای حضور در اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول، عازم لیما پایتخت کشور پرو شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از شادا، علی طیب نیا در جریان سفر به کشور پرو با تنی چند از مقامات کشورهای مختلف از جمله رییس مؤسسه مالی […]

تاپ خبر۲۴: وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان برای حضور در اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول، عازم لیما پایتخت کشور پرو شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از شادا، علی طیب نیا در جریان سفر به کشور پرو با تنی چند از مقامات کشورهای مختلف از جمله رییس مؤسسه مالی بین‌المللی (IFC ) معاون نخست وزیر و وزیر دارایی ژاپن، وزیر خزانه داری انگلستان، وزیر دارایی چین، وزیر اقتصاد و دارایی ایتالیا، معاون نخست وزیر کره جنوبی و معاون منا و مدیر منطقه خاورمیانه بانک جهانی ملاقات و گفتگو می کند.
وزیر اقتصاد کشورمان همچنین در طول برگزاری اجلاس مذکور در میزگرد “خاورمیانه و شمال آفریقا” با حضور رئیس بانک جهانی و جلسات “کمیته توسعه” و “کمیته IMFC” صندوق شرکت می کند.
لازم به ذکر است محمد خزاعی معاون وزیر و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران و شاپور محمدی معاون اقتصادی وزیر اقتصاد را در این اجلاس همراهی می کنند.
این گزارش حاکی است، جلسه افتتاحیه اجلاس سالانه ۲۰۱۵ بانک جهانی و صندوق بین المللی پول صبح جمعه ۱۷ مهرماه با سخنرانی رییس جلسه، روسای بانک جهانی و صندوق بین المللی پول برگزار می شود.