تاپ خبر۲۴:کسانی که پرچم‌دار‌های رنگی انتخاب می‌کنند، چه شخصیتی دارند؟ گوشی‌های هوشمند GALAXY S6 و GALAXY S6 Edge با رنگ‌های جدید در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت. پرچم‌دارهای سامسونگ که با رنگ‌های آبی توپاز (Blue Topaz) و سبز زمردی (Green Emerald)وارد بازار می‌شوند، پیش از این فقط درسه رنگ مشکی،سفیدو طلاییدر بازار موجود بودند. آبی […]

تاپ خبر۲۴:کسانی که پرچم‌دار‌های رنگی انتخاب می‌کنند، چه شخصیتی دارند؟
گوشی‌های هوشمند GALAXY S6 و GALAXY S6 Edge با رنگ‌های جدید در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت.
پرچم‌دارهای سامسونگ که با رنگ‌های آبی توپاز (Blue Topaz) و سبز زمردی (Green Emerald)وارد بازار می‌شوند، پیش از این فقط درسه رنگ مشکی،سفیدو طلاییدر بازار موجود بودند.
آبی توپاز که اختصاصاًبرای GALAXY S6 ارائه شده است،ظاهری چشمگیر اما در عین حال، ملایم و آرام‌بخشدارد که به‌عنوان یکی از شیک‌ترین رنگ‌های سال برگزیده شده است. بر اساس اعلام پانتون که یک شرکت پیشرو در زمینه پیش‌بینی سلیقه‌ها و علائق رنگی است، چهار طیف رنگ آبی لاجوردی(Aquamarine)، آبی اقیانوسی(Scuba Blue)، آبی کلاسیک(Classic Blue) و آبی تیره(Dusk Blue) در میان لیست ۱۰ رنگ برتر بهار ۲۰۱۵ حضور دارند که برای شرکت‌های طراحی و مد تهیه شده‌اند.
دکتر دونا داوسن، روانشناس مطرح بریتانیایی، در مورد این رنگ می‌گوید: «کسانی که تلفن S6 آبی رنگ را انتخاب می‌کنند، به نظر می‌رسد که با اعتمادبه‌نفس، مشکل‌پسند، باریک‌بین، حساس، سخت‌گیر و احساسی باشند.»
رنگ سبز زمردی نیز به‌طور اختصاصی برای گوشی‌های S6 Edge درنظر گرفته شده و مثال بارزی از فلسفه طراحی شرکت سامسونگ است که در آن، زیبایی و عملکرد، به یکدیگر می‌رسند.
دکتر داوسن در مورد رنگ سبز می‌گوید: «کسانی که رنگ سبز انتخاب اولشان است،گرایش دارند که متعادل، باوفا، سخت‌کوش، راست‌گو و خیراندیشباشند. این افراد نگران دیگران هستند و همچنین اشتیاق دارند کهبه عنوانشهروندان خوب جامعه مطرح شوندکه هم به اخلاق اهمیت می‌دهند و هم علاقه زیادی به سادگی دارند.» دکتر داوسن ادامه می‌دهد: «سبز که حس دوستی و ارتباط با دیگران را انتقال می‌دهد، نمایشگر زندگی جدید و شروعی دوباره است که معنای امید، قدرت دوباره و انرژیرا نیز الهام می‌کند. همچنین پیش از این، ثابت شده است که رنگ سبز در کاهش استرس و نگرانی، نقش به‌‌سزایی دارد. به همین دلیل هنگامی‌که افراد مضطرب‌اند، آرزو می‌کنند که کاش می‌توانستند در فضایی سبز استراحت کنند.»
تلفن‌های هوشمند S6 و S6 Edge که ۲۶فروردین ماه به‌طور رسمی در ایران رونمایی شدند، در سه مدل ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتیدر بازار موجود هستند.