تاپ خبر۲۴:امسال با توجه به تغییر پروانه شرکت های PAP، استراتژی ها و تغییر برنامه هایی مبنی بر توسعه حوزه خدماتی که آسیاتک به مردم ارایه می دهد، خواهیم داشت. محمد علی یوسفی زاده مدیرعامل شرکت انتقال داده های آسیاتک با بیان اینکه پروانه شرکت های PAP همراه با محدودیت ارایه خدمت در حوزه ADSL […]

تاپ خبر۲۴:امسال با توجه به تغییر پروانه شرکت های PAP، استراتژی ها و تغییر برنامه هایی مبنی بر توسعه حوزه خدماتی که آسیاتک به مردم ارایه می دهد، خواهیم داشت.
محمد علی یوسفی زاده مدیرعامل شرکت انتقال داده های آسیاتک با بیان اینکه پروانه شرکت های PAP همراه با محدودیت ارایه خدمت در حوزه ADSL بود، گفت: براساس پروانه قبلی اهداف کلان شرکت های ارایه دهنده خدمات بر بستر اینترنت ازجمله آسیاتک، پوشش کشوری کامل برای مشترک بود که با تغییر پروانه و تکنولوژی جدید که ناشی از نگاه بلند مرتبه وزارت ارتباطات و فناوری است، توسعه کسب و کار و ورود به حوزه ارتباطات ثابت به هدف اصلی ما تبدیل شده است.
یوسفی زاده ارایه سرویس به مناطقی که کمتر تحت پوشش بوده و یا کمتر توانایی ارایه سرویس از طریق بسترهای مخابراتی در آنجا وجود داشته را از اقدامات جدید این شرکت دانست و گفت:با تکنولوژی جدید و مدل جدید امکان ارایه سرویس نقطه به چند نقطه از طریق فرکانس آزاد و وایرلس WiFi را خواهیم داشت. به این شکل که در سطح شهر مشترک از طریق CPE روی پشت بام و بدون دردسرهای شبکه کابلی می تواند از سرویس های ما استفاده کند.
مدیرعامل آسیاتک با اشاره به ارایه خدمات PUBLIC WiFi که به زودی از سوی این شرکت ارایه خواهد شد، گفت: بزودی در مکان های عمومی مانند مراکز تجاری، فرودگاه ها و هتل ها برای استفاده راحت تر مشترکان، آن دسته از کاربران که دارای سرویس آسیاتک هستند می توانند با نام کاربری خود وارد شبکه عمومی شوند. .همچنین کاربرانی که عضو آسیاتک نیستند هم می توانند در این شبکه ثبت نام و از خدمات اینترنت آسیاتک استفاده کنند.
وی در ادامه به ارایه سرویس تلفن ثابت بر بستر IP خبر داد و گفت: به زودی بعد از دریافت پروانه و کسب امتیازات لازم از طریق تکنولوژی انتقال صدا بر بستر IP برای مشترکین به صورت پیش پرداخت، سرویس دهی خواهیم داشت و در همین راستا برای ارایه سرویس باکیفیت به کاربران، جلسات فنی و مذاکرات داخلی و خارجی را با شرکت های صاحب تکنولوژی، تولید کننده و توزیع کننده تجهیزات در دنیا داشته ایم و به دنبال آن هستیم با بهترین انتخاب بتوانیم بهترین سرویس را در اختیار مردم قرار دهیم.
وی گفت: آسیاتک برای ارایه هرچه باکیفیت تر خدمات پروانه FCP، جلسات متعددی با تیم رهبری داشته ایم و پیش بینی های لازم برای اضافه شدن حوزه های کسب و کار و تکنولوژی های نو و اضافه کردن و همبند کردن سرویس های جدید و قابل ارایه صورت گرفته است.