تاپ خبر۲۴:خریداران با سپرده گذاری یکساله ۱۵ میلیون تومانی مجاز به دریافت ۳۰ میلیون وام شده که به همراه ۲۰ میلیون اوراق تسهیلات مسکن مجموعا ۵۰ میلیون تومان وام خرید مسکن دریافت می کنند. وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: خریداران با سپرده گذاری یکساله ۱۵ میلیون تومانی در بانک مسکن، مجاز به دریافت ۳۰ […]

تاپ خبر۲۴:خریداران با سپرده گذاری یکساله ۱۵ میلیون تومانی مجاز به دریافت ۳۰ میلیون وام شده که به همراه ۲۰ میلیون اوراق تسهیلات مسکن مجموعا ۵۰ میلیون تومان وام خرید مسکن دریافت می کنند.

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: خریداران با سپرده گذاری یکساله ۱۵ میلیون تومانی در بانک مسکن، مجاز به دریافت ۳۰ میلیون وام شده که به همراه ۲۰ میلیون اوراق تسهیلات مسکن مجموعا ۵۰ میلیون تومان وام خرید مسکن دریافت می کنند.

علی نیکزاد با بیان اینکه در شهر تهران بیش از ۴۰۰ هزار مسکن خالی وجود دارد،گفت: در صورت ادامه این روند سیاست مالیات بر خانه های خالی و مالیات بر معاملات مکرر را اجرایی خواهیم کرد.وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیش بینی این است که در نیمه نخست سال نزدیک یک میلیون مسکن شهری و روستایی افتتاح کنیم.وی ادامه داد: وام ساخت مسکن همچنان ۲۵ میلیون تومان است.