تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران به منظور صرفه‌جویی در هزینه و وقت مشتریان امکان واریز حق بیمه، بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی به حساب آن سازمان از طریق دستگاه‌های خودپرداز خود در سراسر کشور را فراهم ساخت. این بانک به منظور صرفه‌جویی در هزینه و وقت مشتریان و کاهش الودگی هوا و ترافیک امکان واریز حق […]

تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران به منظور صرفه‌جویی در هزینه و وقت مشتریان امکان واریز حق بیمه، بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی به حساب آن سازمان از طریق دستگاه‌های خودپرداز خود در سراسر کشور را فراهم ساخت.

این بانک به منظور صرفه‌جویی در هزینه و وقت مشتریان و کاهش الودگی هوا و ترافیک امکان واریز حق بیمه، بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی را به صورت الکترونیکی و با ثبت کد شناسایی به حساب آن سازمان از طریق حدود ۴ هزار دستگاه خودپرداز خود در سراسر کشور عملیاتی کرد. بر این اساس منوی ویژه واریز حق بیمه در زیر گروه فروش شار‍ژ فعال بوده و کارفرمایان می توانند از طریق دستگاههای خودپرداز این بانک اقدام به واریز وجه مربوطه نمایند.

شایان ذکر است این بانک به منظور بهره مندی و دسترسی بیشتر هموطنان به خدمات نوین تا پایان مردادماه سال جاری حدود ۴ هزار دستگاه خودپرداز را در سراسر کشور نصب نموده که این تعداد دستگاه به طور میانگین در روز بیش از ۲ میلیون و ۱۲۱ هزار تراکنش مالی را با موفقیت انجام داده‌اند و در مقطع زمانی ذکر شده بیش از ۶۶ میلیون تراکنش مالی مشتریان و دارندگان کارت بانکهای عضو شتاب از طریق خودپردازهای این بانک به انجام رسیده‌اند.

گفتنی است این بانک با هدف تکریم از مشتریان، جشنواره ای تحت عنوان جشنواره خدمات الکترونیکی، را از اول شهریور ماه برگزار و به استفاده کنندگان از خدمات نوین این بانک به قید قرعه و براساس امتیازات کسب شده جوایز ارزنده‌ای اهدا و از آنان تقدیر به عمل خواهد آورد که براساس دستور العمل اعلام شده این بانک ضمن امتیازبندی استفاده کنندگان از خدمات الکترونیکی نظیر؛ اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک، خودپرداز و پایانه‌های فروش با انجام قرعه کشی جوایز ارزنده‌ای شامل: خودرو مگان، پژو ۲۰۷، تبلت، لپ تاپ، گوشی تلفن همراه هوشمند و هزاران جایزه نقدی را به برندگان اعطا نماید.