تاپ خبر۲۴: ایسوس به تازگی از هدست جدید مخصوص بازی خود با نام Centurion رو نمایی کرد. این هدست ۷٫۱ کاناله دارای صدایی فراگیر از آمپلی فایر رده Hi-Fi و میکروفن دیجیتال بهره می برد و برای داشتن صدایی بی نقص در ارتباط صوتی و کنترل صدا از نرم افزار Sonic Studio استفاده می کند. […]

تاپ خبر۲۴: ایسوس به تازگی از هدست جدید مخصوص بازی خود با نام Centurion رو نمایی کرد. این هدست ۷٫۱ کاناله دارای صدایی فراگیر از آمپلی فایر رده Hi-Fi و میکروفن دیجیتال بهره می برد و برای داشتن صدایی بی نقص در ارتباط صوتی و کنترل صدا از نرم افزار Sonic Studio استفاده می کند.

این هدست جدید که به مناسبت سالگرد ۱۰ سالگی محصولات ROG طراحی شده است، شامل یک دهه طراحی و به کارگیری فناوریهای خاص ایسوس است و آن را به یکی از خواستنی ترین هدست های مخصوص بازی تولید شده توسط ایسوس تبدیل کرده است.

صدای فوق العاده با کیفیت به همراه راحتی

درROG Centurion از ۱۰ مگنت درایور نئودیمیومی استفاده شده است که صدای فراگیر ۷٫۱ کاناله واقعی را تولید می کند. ROG Centurion به همراه یک استیشن صوتی USB عرضه می شود که این استیشن به کاربر امکان تغییر صدای تک تک کانالها را می دهد. علاوه بر آن پروفایل های از پیش تعریف شده برای سبک های مختلف بازی نیز به سادگی توسط این استیشن قابل انتخاب است. این استیشن صوتی دارای یک آمپلی فایر رده Hi-Fi ESS 9601 است که تجربه ای عالی از بازی و لذت دو چندان موسیقی را به کاربر می دهد.

علاوه بر کیفیت صدا، ROG Centurion در راحتی نیز بی همتاست. کاپ های گوشی آن از چرم طبیعی و نوعی خاص از فوم است که با بهترین شکل، کل گوش را در بر می گیرد. همچنین یک پایه نگه دارنده اختصاصی نیز به همراه آن عرضه می شود و کاربر در زمانی که از هدست استفاده نمی کند، می تواند آن را خیلی آسان روی پایه قرار دهد.

ارتباط عالی در بازی

ROG Centurion با یک میکروفن منعطف و قابل جداشدن دیجیتال عرضه می شود. این میکروفن دیجیتال در بازی صدای شفاف و واضح را با کمترین نویز به همراه خواهد داشت. استیشن صوتی USB هدستROG Centurion دارای سیستم حذف نویزهای محیط به حالت فعال است و تا ۹۰ درصد از نویز های اضافه محیط را در هنگام ارتباط صوتی حذف می کند.

کنترل کامل صدا

ROG Centurion با نرم افزار Sonic Studio ایسوس عرضه می شود و این نرم افزار می تواند به طور کامل تمام بازه های صدا را در کانال های مختلف کنترل نماید. همچنین در این نسخه از Sonic Studio نرم افزار Sonic Radar Pro نیز استفاده شده تا حریفان خود را در بازی راحت تر تشخیص داده و شکستشان دهید.