دوشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

همکاری LG SIGNATURE، استودیو فوکساس (FUKSAS) در نمایشگاه IFA 2019

همکاری LG SIGNATURE، استودیو فوکساس (FUKSAS) در نمایشگاه IFA 2019

تاپ خبر۲۴: معماران مشهور ماسیمیلیانو و دوریانا فوکساس در غرفۀ ال‌جی نمایشگاه IFA برلین طرح «Infinity» را ارائه خواهند کرد.

با توجه به اهمیت طراحی در ایجاد و تکامل محصولات LG SIGNATURE شرکت ال‌جی، این شرکت و شرکت بین‌المللی معماری استودیو فوکساس جهت ارائه Infinity در نمایشگاه IFA که ماه آینده در برلین برگزار می‌شود، همکاری خود را آغاز کرده‌اند. نصب اینفینیتی (Infinity) (به معنی بی‌نهایت) در غرفۀ ال‌جی‌، ذات و جوهره طراحی دیجیتال لوازم‌خانگی LG SIGNATURE را برجسته خواهد کرد. استودیو فوکساس فضای غرفۀ ال‌جی در نمایشگاه را طوری طراحی کرده که نمایانگر سبک و امکانات محصولات فوق پریمیوم ال‌جی باشد.

این همکاری مشترک تحت فلسفۀ «هنر، الهام‌بخش فناوری و فناوری، مکمل هنر» صورت گرفته و در این نمایشگاه تلاش می‌شود که مفهوم رابطۀ همزیستی هنر و فناوری و چگونگی به هم آمیختن آن‌ها برای بازدیدکنندگان نمایش داده شود. موسسه فوکساس که توسط ماسیمیلیانو و دوریانا فوکساس اداره می‌شود، یکی از مؤسسات موفق معماری است که چندین جایزۀ بین‌المللی برده و آثار متمایز و معاصر این موسسه را در سرتاسر جهان در مکان‌هایی مانند فرودگاه‌ها، موزه‌ها، مراکز هنری کلیساها و طراحی داخلی بسیاری از ساختمان‌ها می‌توان مشاهده کرد. نمادین‌ترین اثر آن‌ها مرکز جدید نمایشگاهی و هتل رم است. ساختمانی که ترکیبی از شیشه و فولاد در آن به‌کاررفته و میزبان مجسمه‌ای شفاف و بسیار بزرگ به نام ابر است که در غشای ۱۵۰۰۰ مترمربعی پوشیده شده.

برای مفهوم Infinity در نمایشگاه IFA فوکساس از الگوی کالئیدوسکوپ (شهرفرنگ) بهره برده و آن را با یک شکل شش‌گوشۀ ظریف و درعین‌حال ساده ترکیب کرده است (شکلی آشنا در کارهای فوکساس). هدف از ترکیب این عناصر بیان کیفیت اساسی و امکانات بی‌پایان فناوری و طراحی محصولات LG SIGNATURE است. هندسه بی‌نظیر این اشکال به‌عنوان پلی میان نقوش کالئیدوسکوپ و محصولات LG SIGNATURE عمل کرده و درعین‌حال بر کیفیت، مدرنیته و آینده‌نگری تأکید می‌کند. چیزی که این برند به‌عنوان مظهر آن شناخته‌ می‌شود.

ماسیمیلیانو فوکساس می‌گوید: «به نظر من فضای لوکس فضایی بدون محدودیت و مینمالیستی است که افراد در آن می‌توانند آزادانه نفس بکشند، استراحت کنند، غذا بخورند و حتی عاشق شوند و این دقیقاً چیزی است که در محصولات LG SIGNATURE گنجانده‌شده است و به همین دلیل است که من باافتخار همکاری با این شرکت و حضور در نمایشگاه IFA 2019 برلین را پذیرفتم. محصولات سری LG SIGNATURE تعامل میان هنر و فناوری در خالص‌ترین شکل خود هستند و به معنای واقعی لوکس بودن در خانه را تعریف کرده‌اند»
برایان نا (Brian Na)، معاون ارشد و سرپرست بخش اروپا در شرکت ال‌جی گفت: «از چنین همکاری باشکوهی که به‌واسطۀ آن جوهره و اساس محصولات LG SIGNATURE از زبان یکی از شناخته‌شده‌ترین معماران جهان بیان خواهد شد، بسیار مفتخر و هیجان‌زده هستیم. Infinity فناوری برتر و زیبایی‌ موجود در محصولات ما را به‌گونه‌ای که شایسته است برجسته کرده و به بازدیدکنندگان این نمایشگاه نشان خواهد داد.»

بازدیدکنندگان نمایشگاه IFA 2019 می‌توانند از ۶ تا ۱۱ سپتامبر از غرفه شرکت ال‌جی در سالن ۱۸ بازدید به عمل‌آورده و Infinity که در آنجا نصب‌شده و ویژگی‌های محصولات LG SIGNATURE را برجسته و منعکس می‌کنند را مشاهده کنند، محصولاتی مانند OLED TV R و OLED TV W یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی‌های دوقلو، کولر و تصفیه‌کننده هوا. علاقه‌مندان می‌توانند فعالیت‌های ال‌جی در نمایشگاه IFA را از طریق رسانه‌های اجتماعی و با #LGIFA2019 دنبال کنند.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در چهارشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۹ ق.ظ

دیدگاه