تاپ خبر۲۴: :رئیس اتاق بازرگانی استان آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت‌های گسترده بانک شهر، از همکاری با این بانک در حوزه تولید خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر،حسن انتظار با بیان این‌که توانایی‌های بانک شهر را نباید فقط به حوزه عمرانی شهری محدود دانست،گفت: باید به کارنامه کوتاه مدت این بانک […]

تاپ خبر۲۴: :رئیس اتاق بازرگانی استان آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت‌های گسترده بانک شهر، از همکاری با این بانک در حوزه تولید خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر،حسن انتظار با بیان این‌که توانایی‌های بانک شهر را نباید فقط به حوزه عمرانی شهری محدود دانست،گفت: باید به کارنامه کوتاه مدت این بانک در حوزه حمایت از تولید اشاره کرد و عملکرد آن را شایسته تقدیر دانست.
وی با اشاره به افزایش نقش بانک شهر در بخش‌های تولیدی و با توجه به وضعیت اقتصادی کشور؛ حضور توانمند و قدرتمند این بانک در این بخش را خواستار شد و تاکید کرد:آنچه مسلم است توانایی بانک شهر برای حمایت‌های مالی از بخش تولید استان، فراتر از ظرفیت‌های فعلی است.
رئیس اتاق بازرگانی استان آذربایجان غربی همچنین از همکاری اتاق بازرگانی این استان با بانک شهر در زمینه های مختلف به منظور کمک به بخش تولید خبر داد و تصریح کرد: واحدهای تولیدی که با بانک شهر همکاری کرده اند، از نحوه تعامل و همکاری این بانک ابراز رضایت کرده اند که جا دارد از تلاش های بانک شهر قدردانی شود.