تاپ خبر۲۴:  در چهاردهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، همراه اول موفق به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شد. طی مراسمی که روز شنبه ۹ اسفندماه، به مناسبت روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد، برای سومین سال پیاپی؛ همراه اول موفق به […]

تاپ خبر۲۴:  در چهاردهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، همراه اول موفق به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.

طی مراسمی که روز شنبه ۹ اسفندماه، به مناسبت روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد، برای سومین سال پیاپی؛ همراه اول موفق به دریافت گواهینامه ویژه رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.
در این مراسم که دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، مهندس سید محمود نوابی رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و جمعی از مدیران شرکت های تولیدی و خدماتی کشور حضور داشتند؛ مهندس محمدمهدی عطوفی معاون بازاریابی، فروش و خدمات مشتریان همراه اول به نمایندگی از مدیرعامل، لوح و گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد.
در این همایش ملی که هدف از برگزاری آن، افزایش انگیزه و حساسیت در تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان، تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان استاندارد و … عنوان شده، رضایت حداقل ۷۵ درصدی مشتریان، از موارد الزامی حضور در همایش در نظر گرفته شده بود.
پس از ارزیابی های اولیه توسط واحدهای تخصصی سازمان حمایت از مصرف کنندگان، نتایج به کمیته فنی اعلام شد و سپس شرکت های شایسته در این مراسم موفق به دریافت تندیس و یا گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شدند.