تاپ خبر۲۴: همراه اول از ارائه سه بسته پر سرعت جدید آلفا+ شبانه با قیمت مناسب خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بسته‌های آلفا + شبانه، بسته های پرسرعت نوترینو هستند که با قیمت مناسب فقط برای استفاده شبانه در بازه زمانی ۲ الی ۷ […]

تاپ خبر۲۴: همراه اول از ارائه سه بسته پر سرعت جدید آلفا+ شبانه با قیمت مناسب خبر داد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بسته‌های آلفا + شبانه، بسته های پرسرعت نوترینو هستند که با قیمت مناسب فقط برای استفاده شبانه در بازه زمانی ۲ الی ۷ بامداد طراحی شده اند. با این بسته ها همچنان، همراه اول ارزانترین بسته های اینترنت پرسرعت در کشور را ارائه می کند.
بسته های آلفا+ که بسته های حرفه ای نوترینو هستند، با سرعتی بالا، که استفاده تخصصی و حرفه ای از اینترنت نسل ۳ و ۴ را ممکن می سازند. این بسته های متنوع، مناسب افرادی است که از برنامه های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می کنند و یا تمایل به داشتن اینترنتی با سرعت بالا دارند.
بسته های آلفا+ برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول قابل استفاده است. برای استفاده از اینترنت پرسرعت، فعالسازی بسته آلفا+ الزامی است.
بسته های شبانه جدید در سه بازه زمانی، یک روزه با حجم ۹۰۰ مگا بایت، هفت روزه با حجم ۱۰ گیگا بایت و ۳۰ روزه با حجم ۲۲ گیگا بایت ارائه شده است.

کد دستوری فعالسازی
قیمت (تومان)
میزان حجم
بسته‌ های شبانه
*۱۰۰*۲۷۱#
۹۰۰ تومان
۹۰۰ مگا بایت
یک روزه ی شبانه
*۱۰۰*۲۷۲#
۴۵۰۰ تومان
۱۰ گیگا بایت
هفت روزه ی شبانه
*۱۰۰*۲۷۳#
۹۰۰۰ تومان
۲۲ گیگا بایت
سی روزه ی شبانه

مشترکین علاقمند به بسته های جدید نوترینو می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پرتال اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.